Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może niedoskonale mi to wyszło , da się jednak obejrzeć . Zapraszam do lektury i wpisów w tym wątku . Mnie osobiście bardzo interesuje co dzieje się w kraju . I chociaż jestem daleko i nie mam przecież wpływu na sytuacje to wole jednak wiedzieć o decyzjach jakie zapadają w sejmie i w rządzie. Jestem praktycznie na bieżąco i mam własne zdanie . Z jednych posunięć się cieszę, inne zaś wywołują u mnie niesmak . Tak jak w życiu bywa . Ale to przecież watek do umieszczania ciekawych informacji a nie do politykowania. Taki miałam pomysł zakładając temat .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.01.2018 at 13:54, LENA_57 napisał:

Bo wiadomości to przede wszystkim polityka. Pomijajac pogodę. 

Miałas chyba na myśli, zakaz wyrażania swoich poglądów. 

Z praktyki wiem, ze to  temat  trudny do dyskusji. Nie chcialabym wywoływać " przepychanek" na forum. Ale czemu nie ? 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

I co Ty na to ?

Przepraszam Cię ale już nic więcej na tym forum nie napiszę po prostu nie ma to sensu bo cokolwiek napiszę nawet dodam ikonkę to pojawiają się zaraz czerwone bużki .Powodzenia .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Przepraszam Cię ale już nic więcej na tym forum nie napiszę po prostu nie ma to sensu bo cokolwiek napiszę nawet dodam ikonkę to pojawiają się zaraz czerwone bużki .Powodzenia .

A mnie te buźki odpowiadają. Ma własne zdanie i tego się trzymam . A chorągiewki na wietrze nie dla mnie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aga1 napisał:

A mnie te buźki odpowiadają. Ma własne zdanie i tego się trzymam . A chorągiewki na wietrze nie dla mnie :)

Nie wiem co mam napisać chyba tylko tyle ,że widocznie tak miało być dałam się sprowokować pewnej osobie i złamałam swoją żelazną zasadę dlatego zrezygnowałam z udziału w dyskusjach na tym forum ale nie jest to chowanie głowy w piasek nie zamierzam nikogo przepraszać bo nie czuję się winna i a ,że jestem osobą   dorosłą biorę pełną odpowiedzialność za to co robię więc jeżeli moderator uznałby ,że złamałam regulamin tego forum to by usunął moje konto nie zrobił tego więc sama go o to poprosiłam bo nie mogę sobie pozwolić ,żeby mnie wszyscy obrażali .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LENA_57 napisał:

Wiadomości tylko z tvn?

@LENA_57 rozśmieszyłaś mnie . Wiadomości jak wiadomości wszędzie takie same . Znajdziesz coś ciekawego to wklej. Zaznaczam, że ja na "Pudelka" nie wchodzę, więc  plotek nie wkleję. A TVN jak każda inna stacja telewizyjna wiadomości serwują, ale same wnioski wyciągamy.

Aż mi się chce napisać, że chyba wiosna idzie . Wierzby zielenieją a leszczyna kwitnie. Wróciłam ze spaceru polna dróżka  -  widziałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aga1 napisał:

Pudelek to portal o wszystkim i o niczym kiedyś z nudów zaglądałam . Ale to było dawno temu. Teraz nie mam czasu na takie ekstrawagancje.:szept: Ploty i  niby nowości .

Nowości , a jakże :) pisane paradoksem przez ludzi o niczym niezmąconych umysłach O.o

Edytowane przez Carmen1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...