Skocz do zawartości
Betty

najgorsza Stella....

Rekomendowane posty

24 minut temu, karolina145 napisał:

Carmen.kajne kolacje kafee plus papieroski.A laptop nie dawno kupilam w DE,niestety moj   laptop z Polski gestorben,

Gestorben to gestorben. Trudno.

W jednym z postów zaznaczyłaś ,że dostajesz normalne prezenty. Co to znaczy ? Czy są jakieś widełki?

Mój lapek też z DE a mam znaki diakrytyczne.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minut temu, karolina145 napisał:

nie jest najlepsza stella, to ja jestem bardzo wojownicza .nie umiem zalożyc tematu, jestem  analfabeta 

Karolina tylko wojny nie wywołaj :)  Byłaby to już III -cia :) .

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, aga1 napisał:

Karolina tylko wojny nie wywołaj :)  Byłaby to już III -cia :) .

My opiekunki posiadamy wszak podzielność uwagi. Potrafimy jednocześnie gotować, śpiewać kołysanki przy Krankenbett 'cie podopiecznych i wywołać wojnę :haha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Carmen1 napisał:

My opiekunki posiadamy wszak podzielność uwagi. Potrafimy jednocześnie gotować, śpiewać kołysanki przy Krankenbett 'cie podopiecznych i wywołać wojnę :haha:

I to trzecie najlepiej nam wychodzi :)

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Serenity napisał:

No ale skoro oskarżali wszystkie opiekunki o kradzież ? Choć może lepiej, żeby sprawdzali stan lodówki, w sumie tak. No więc miałam już takie inspekcje lodówkowe... Ale to są drobne problemy, a nie najgorsze stele

mam kolezanke, ktora przyjechala na Stelle, gdzie byla juz wczesniej i wyjezdzala stamtad inna opiekunka, Bulgarka, czy Rumunka, nieistotne, no i ona wyjezdzajac zaniosla swoja walizke babce do salonu i pokazywala jej co ma w walizce ze slowami: prosze sprawdzic co mam w walizce, zeby pozniej nie bylo, ze cos zabralam... w szoku kolezanka byla i mowi do niej: po co ty to robisz? a ona, ze ona tak zawsze robi wyjezdzajac pokazuje walizke... kuzwa, przyjedzie taka, przyzwyczai pdp, a pozniej beda kazali kazdej otwierac i pokazywac traktujac kazda jak zlodziejke.... 

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, karolina145 napisał:

nie jest najlepsza stella, to ja jestem bardzo wojownicza .nie umiem zalożyc tematu, jestem  analfabeta 

juz zakladam w Twoim imieniu nowy temat

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Betty Pokazywanie walizki to sprawa za daleko idąca, ale jakby moja poprzedniczka sama pokazywała to niech sobie pokazuje... To też nie będzie mój największy problem.

co do najgorszej mojej  szteli muszę jeszcze jutro pomyśleć...ciężko mi jedną wyróżnić.

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Serenity napisał:

@Betty Pokazywanie walizki to sprawa za daleko idąca, ale jakby moja poprzedniczka sama pokazywała to niech sobie pokazuje... To też nie będzie mój największy problem.

co do najgorszej mojej  szteli muszę jeszcze jutro pomyśleć...ciężko mi jedną wyróżnić.

ale dokladnie tak... skoro sama opiekunka z iniciatywą pokazywania zawartosci walizki wyskakuje to jakie swiadectwo sobie i innym opiekunkom wystawia...

@Serenity to nie opisuj jednej Stelli, ale sytuacje pozbierane z roznych miejsc.... takie straaaaszne sytuacje.... takie szok..... 

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Reklama:

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się