Skocz do zawartości

Czy nowy związek 50 +/- ma sens ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, LENA_57 napisał:

Tak. Kto może koniecznie się rozmnażać. Niektóre i 50 + jeszcze mogą. Do dzieła!!!!

Ale kto te późne pociechy nam odchowa ? I jak je z rencinki potem utrzymać ?

Po hormonach to jeszcze wszystkie byśmy się postarały, ale rozsądku w tym nie widzę.

Dzieci powinny mieć młode Matki ! I ojców też jeszcze na chodzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, erika napisał:

Kurcze mi jakoś udał się związek ,już 9 latek stuknęło:p ,ale do ołtarza drugi raz nie pójdę Kocham wolność i niezależność:oklaski:.

Gratulacje! :oklaski: Czyli jest możliwe pogodzić związek z pracą :hura: Brawo! :zwyciezca:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

Kurcze mi jakoś udał się związek ,już 9 latek stuknęło:p ,ale do ołtarza drugi raz nie pójdę Kocham wolność i niezależność:oklaski:.

Ach, papierek czy brak papierka... ?

Jakby ktoś chciał  , a ja się zakocham ,  to załatwię nawet wszelkie  formalności.

Ale póki co mogę sobie zaśpiewać:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

jestem nowa.

Byłam w związku z facetem starszym ode mnie 20 lat. Mam 40 plus. Był moim partnerem przez chwilkę ale stał się... podopiecznym. Miał dni "zalegania", nie jadł, tylko czekałam, żeby cokolwiek mu podać lekkiego, płynnego, żeby wypił i dosłownie gryza wziął - i znowu spał. :"Dziekuję kotek" mawiał. Był przeuroczy. Potem wstawał i - było pieknie. Coraz mniej pięknie. W końcu powiedzieliśmy sobie żegnaj, a ja zostałam bez forsy choć ten pan - to bardzo zamożny, warszawski pan, rozpieszczony... I pomyślałam sobie, że mam to w nosie. Będę opiekowala sie równie dobrze - za pieniądze, które - są mi bardzo potrzebne. Nie jestem cyniczna. Chyba dorosła.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amissa twój były chłopak pewnie nawet nie zauważył momentu gdy stał się jak to mówią w Niemczech Pflegefall i to jest częsty problem z ludźmi starszymi : nie widzą jaskrawych faktów np  że już sobie nie radzą czy przynudzają na ostro, co mnie często zdumiewa. Mógł nawet ten pan nie widzieć, że twoja sytuacja nie jest najlepsza, ale tak czy inaczej to żaden partner i dobrze skądinąd, ze był zamożny, bo opuszczenie takiego Pana nie stanowi takiej trudności jak byłoby w przypadku ubogiego partnera.

      20 lat różnicy to już też dość dużo i ewentualny partner musiałby mieć na prawdę niezwykły i wspaniały charakter, żebym ja np zdecydowała się na taki związek, ba wiadomo gdy ja będę niedlugo 50latką to on by miał 70 lat ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Serenity napisał:

@amissa twój były chłopak pewnie nawet nie zauważył momentu gdy stał się jak to mówią w Niemczech Pflegefall i to jest częsty problem z ludźmi starszymi : nie widzą jaskrawych faktów np  że już sobie nie radzą czy przynudzają na ostro, co mnie często zdumiewa. Mógł nawet ten pan nie widzieć, że twoja sytuacja nie jest najlepsza, ale tak czy inaczej to żaden partner i dobrze skądinąd, ze był zamożny, bo opuszczenie takiego Pana nie stanowi takiej trudności jak byłoby w przypadku ubogiego partnera.

      20 lat różnicy to już też dość dużo i ewentualny partner musiałby mieć na prawdę niezwykły i wspaniały charakter, żebym ja np zdecydowała się na taki związek, ba wiadomo gdy ja będę niedlugo 50latką to on by miał 70 lat ....

Dobrze, że tego Pan Marek Kondrat nie czyta :) . W starszym wieku faceci to sama esencja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz o "esencji" faceta "starszego".

Przepraszam ale w ogóle nie Wiesz o czym piszesz.

Akurat jestem z tzw branży i jestem po związku, tak strasznym

z facetem "starszym" z TEJ branży, którego z pewnoscią znasz z pierszych stron gazet...

Nie Wiesz, o czym piszesz. Życzę Ci, żebyś się nigdy nie dowiedziała.

Nigdy nie wie się, kto pisze - pod jakimś nickiem.

 

Łukasz - masz racje:  obie osoby są wolne i nie mają przeróżnych zobowiązań różnej natury, czy to ekonomicznej, czy rodzinnej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, amissa napisał:

Nie pisz o "esencji" faceta "starszego".

Przepraszam ale w ogóle nie Wiesz o czym piszesz.

Akurat jestem z tzw branży i jestem po związku, tak strasznym

z facetem "starszym" z TEJ branży, którego z pewnoscią znasz z pierszych stron gazet...

Nie Wiesz, o czym piszesz. Życzę Ci, żebyś się nigdy nie dowiedziała.

Nigdy nie wie się, kto pisze - pod jakimś nickiem.

 

Łukasz - masz racje:  obie osoby są wolne i nie mają przeróżnych zobowiązań różnej natury, czy to ekonomicznej, czy rodzinnej....

Nie mierz kogoś swoją miarką. Nie wiem z jakiej branzy jesteś i nie chcę wiedzieć .  Ze dostałaś kosza to uważasz, że wszyscy tak postępują. Młodzi tez wypinają sie na laski - takie życie :):cześć3:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...