Skocz do zawartości
Gryczanka

Chcę zerwać umowę by wrócić na święta do domu

Rekomendowane posty

12 godzin temu, Joanna Golynska napisał:

Nie mam pojęcia kto płaci za podróż na umowie mam że firma a jaka jest rzeczywistość niewiem ponieważ przez firmę teraz jest mój pierwszy raz nawet 

Klienci płacą za wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Joanna Golynska napisał:

Nie mam pojęcia kto płaci za podróż na umowie mam że firma a jaka jest rzeczywistość niewiem ponieważ przez firmę teraz jest mój pierwszy raz nawet 

A w umowie nie jest napisane?

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Joanna Golynska napisał:

To znaczy, że praca w opiece nie jest ci obca ?  Przeczytaj umowę, zapytaj , ustal, żeby później nie było niespodzianek . Przewaznie agencje płacą a potem rozliczaja sie z rodziną. Dla pewności zapytałabym .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 28.12.2017 at 14:24, Joanna Golynska napisał:

Zostałam na święta w tej rodzinie zadecydowała rodzina a nie firma ale po skończeniu tego zlecenia na pewno skończy się współpraca z tą firmą pozdrawiam serdecznie

Z jakiej firmy był wyjazd?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie wszystkie. Dziękuję za wsparcie. Zostałam zjechałam tylko trzy dni wcześniej. Mam kaca moralnego i już nigdy nie pojadę na święta. Czułam się jak w więzieniu. Agencję zmieniam bo są bezwzględni, ale sama chciałam :) Koszmar za mną. Teraz czas na rodzinę i za miesiąc nowe wyzwanie i nowy rozdział. Buziaki

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 29.12.2017 at 14:29, aga1 napisał:

Przeważnie agencje płacą a potem rozliczają się z rodziną. Dla pewności zapytałabym

Rodzina płaci maksymalnie do 5 dnia następnego miesiąca, a często wcześniej! Opiekun dostaje wypłatę 15 dnia następnego miesiąca!:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Reklama:

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się