Skocz do zawartości

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pflegerin24h napisał:

Trzeba szukac profesjonalnych niemieckich firm a nie tych "złodziejskich" polskich co biora 50 % !!! stawki jaką płaci rodzina

           Odwiedziłaam już dwie takie profesjonalne niemieckie niezłodziejskie , jak Ty to sugerujesz. Tak, można tam było dostać za dwoćh pacjentów  i  nawet 1800 ale z działalnością własną ( czyli to jest brutto )   i z umową podyktowaną przez owe profesjonalne firmy. Konkretnie : wyśmiano moje pytanie o czas pracy i czas odpoczynku nocnego. w jednym przypadku jakbym się nie spodobała klientom nie placili za pierwszy tydzień i raus !

Twoja firma zatrudnia też na działalność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.08.2017 at 12:54, Pflegerin24h napisał:

Dobre zarobki zaleza przede wszystkim od znajomosci j.niem - to warunek. Rodziny ,ktore ponoszą duze koszty tez mają oczekiwania od opiekunek.

I tutak się mylisz,jestem przykładem,że nie za język a za osobowosc i referencje,jezyk mam komunikatywny a zarabiam tak samo jak opiekunki z perfekt niemieckim, ,stawkę mam kosmos,, trzeba tylko odważnie isc i próbować swoich sił,teraz będę miala non sto oferty tylko za taką kosmiczną stawkę,a jezyk mam jaki mam,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

I tutak się mylisz,jestem przykładem,że nie za język a za osobowosc i referencje,jezyk mam komunikatywny a zarabiam tak samo jak opiekunki z perfekt niemieckim, ,stawkę mam kosmos,, trzeba tylko odważnie isc i próbować swoich sił,teraz będę miala non sto oferty tylko za taką kosmiczną stawkę,a jezyk mam jaki mam,, 

A Twoim zdaniem ile wynosi ta "kosmiczna stawka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.08.2017 at 09:33, Pflegerin24h napisał:

Na warunkach niemieckich, rodzina pokrywala 5 skladek, kosztowalo ją to ok.3000e.

sorry , to brutto ok.3000 dotyczylo ostatniego miejsca pracy - moje wynagrodzenie to bylo 1800e netto.

Mialam tutaj 6 g. czasu wolnego i w weekend 1 dzien wolny.

Teraz nie dam sie wykorzystywać !

to teraz to  ile proponują ? oby nie gorsze warunki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bozka napisał:

Referencje - ok. Ale jak klient pozna Twoją osobowość? W profilu opiekunki, przedstawianym klientowi są ogólnikowe przymiotniki.

 

W referencjach jest opisany mój charakter częsciowo, moje podejscie do osób starszych ,a do tych referencji moja gębucha i finał,,,tak właśnie się załapalam na stawki dla biegle mówiących językiem niemieckim,,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blondi napisał:

W referencjach jest opisany mój charakter częsciowo, moje podejscie do osób starszych ,a do tych referencji moja gębucha i finał,,,tak właśnie się załapalam na stawki dla biegle mówiących językiem niemieckim,,,,:hahaha:

To jest ryzyko w kazdym aspekcie..... bo zadne referencje i kursy nie okreslą Twojej osobowosci , najwyzej uwypuklą Tw. cechy charakteru. Wszystko wyjdzie po pewnym okresie w czasie pracy. Oczywiscie im lepszy jezyk tym bardziej lepszy kontakt z podopiecznym i rodziną.

18 godzin temu, Blondi napisał:

Więcej jak 1500 euro,

Rozumię 1500e netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pflegerin24h napisał:

To jest ryzyko w kazdym aspekcie..... bo zadne referencje i kursy nie okreslą Twojej osobowosci , najwyzej uwypuklą Tw. cechy charakteru. Wszystko wyjdzie po pewnym okresie w czasie pracy. Oczywiscie im lepszy jezyk tym bardziej lepszy kontakt z podopiecznym i rodziną.

Rozumię 1500e netto

ale też plus ubezpieczenia od średniej krajowej i koszt dojazdu,

\bo inaczej to taką sumę może mieć prawie każdy tutaj, zwłaszcza na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pflegerin24h napisał:

ja pisze o legalnej pracy i zatrudnieniu przez rodzinę z pelnymi skladkami bo wł. dz. gospodarcza to koszty opiekunki, wiec  wynagrodzenie jest pomiejszone o te koszty

Niestety, nie jestem w stanie zrozumieć tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pflegerin24h napisał:

Ja bylam zatrudniona oficjalnie na niem.warunkach i co m-c otrzymyalam Lohn/Gehaltsabrechnung za kazdy m-c pracy 

Co w tym przypadku oznaczały niemieckie warunki ? to określenie precyzyjne bynajmniej nie jest. Oczywiście, życzę Ci nawet zarobków powyżej 1800 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEMIECKIE WARUNKI to oplata 5 obowiazkowych skladek co m-c ! , oprócz Kirchensteuer . Płacisz jesli oficjalnie nalezysz do jakiegos wyznania.

25 minut temu, Serenity napisał:

Co w tym przypadku oznaczały niemieckie warunki ? to określenie precyzyjne bynajmniej nie jest. Oczywiście, życzę Ci nawet zarobków powyżej 1800 euro.

NIEMIECKIE WARUNKI to oplata 5 obowiazkowych skladek co m-c ! , oprócz Kirchensteuer . Płacisz jesli oficjalnie nalezysz do jakiegos wyznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pflegerin24h napisał:

NIEMIECKIE WARUNKI to oplata 5 obowiazkowych skladek co m-c ! , oprócz Kirchensteuer . Płacisz jesli oficjalnie nalezysz do jakiegos wyznania.

no to takich niemieckich warunków jeszcze nie znałam.

  5 0bowiązkowych składek co miesiąc ? przyznam, że to mi też jeszcze sprawy nie wyjaśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Serenity napisał:

no to takich niemieckich warunków jeszcze nie znałam.

  5 0bowiązkowych składek co miesiąc ? przyznam, że to mi też jeszcze sprawy nie wyjaśnia.

nie znałas bo nie pracowalas oficjalnie na NIEMIECKICH warunkach :)

Poczytajcie sobie..... "Berliner Zeitung" o polskich opiekunkach: mają głodowe pensje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...