Skocz do zawartości

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



Na zadane mailowo pytanie odpowiada Beata, rekruterka, a wcześniej koordynatorka z łącznie ponad czteroletnim stażem w dwóch największych polskich agencjach pracy. Przeczytaj cały wywiad z rekruterką i dołącz do dyskusji! (kliknij)



Ile zarabia na opiekunce agencja?
Wychodzi mi że sporo bo ja otrzymuję 950 euro a senior płaci polskiej agencji 1600 euro. Czyli dla agencji zostaje aż 650 euro!!! Przecież to złodziejstwo w biały dzień, nic nie robiąc mają prawie tyle co ja po ciężkim miesiącu pracy!

Pani Moniko, zacznijmy od tego, że nikt nikogo nie okrada. Nikt też nie zmusza Pani do wyjazdu, ma Pani duży wybór agencji, może też Pani pracować jako opiekunka na tzw. Gewerbe albo w innym dowolnym zawodzie. Agencja nie jest instytucją charytatywną i by istnieć musi zarabiać – z resztą jak każda firma w jakiejkolwiek innej branży. Rozumiem, że każdy pracownik uważa, że powinien zarabiać więcej, ale są pewne granice. Ja po studiach i ze znajomością 2 języków obcych nie zarabiam nawet połowy Pani pensji, ale rozumiem, że wykonuje Pani ciężką pracę. Nie jest też prawdą, że agencja nic nie robi. Robi bardzo dużo. Przede wszystkim oferuje pani pracę (dobrze płatną bez kosztów wyżywienia i zakwaterowania), legalne zatrudnienie i bezpieczeństwo prawne. Aby to wszystko sprawnie funkcjonowało wymagana jest praca wielu ludzi i niemałe nakłady finansowe.

Skąd ta różnica między umową z Panią, a umową z rodziną? To najczęściej zadawane na forach pytania. I zawsze błędnie interpretowane.

Wyliczyła Pani, że agencji pozostaje 650 euro. Ale z tej kwoty agencja opłaca m.in.:

1. Niemieckiego pośrednika (agencję), który wyszukał rodzinę. Najwyższa miesięczna opłata, z którą się spotkałam wynosiła 400 euro za jedną rodzinę. Zazwyczaj jest to ok. 200 euro miesięcznie od rodziny. Wiele zależy od samego kontraktu.
2. Podatek.
3. ZUS.
4. Oraz inne koszty, nie mniej ważne: kadrowe, prawnika (ciągłe zmiany), rekruterów, koordynatorów, czynsz, prąd, telefony, reklamę, roczne premie i bonusy (tak, one nie biorą się znikąd), itd.

Dziękuję za pytanie i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak----zgadzam się.....Agencja nie jest instytucją charytatywną... a co Pani na to ,że ja mając Gewerbę Agencja kasowała 680 euro i za co???? Kasowała bo od stycznia wraz z rodziną dałem wypowidzenie tej Agencji.-Pozdrawiam:)

Jaka była rola agencji w tej współpracy? Rozumiem, że współpracował Pan z nią jako opiekun z własną działalnością gospodarczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak----zgadzam się.....Agencja nie jest instytucją charytatywną... a co Pani na to ,że ja mając Gewerbę Agencja kasowała 680 euro i za co???? Kasowała bo od stycznia wraz z rodziną dałem wypowidzenie tej Agencji.-Pozdrawiam:)

Jaka była rola agencji w tej współpracy? Rozumiem, że współpracował Pan z nią jako opiekun z własną działalnością gospodarczą?

----------jeśli to można było nazwać wspołpracą...nawet nie wysłano życzeń świątecznych itd. Pieniądze rodzina wysyłała już około 20-go wtym m-cu podobnie gdzie był uwzględniony dodatek WeinachtenGeld i do dzisiaj ich nie ma na koncie.Wiem nie wszystkie są takie Agencje ,ale są.To jest jak z opiekunami jedni są tacy inni tacy ....ale dobrze ,że generalnie ten problem został poruszony----Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Moja rodzina płaci za mnie 1900 euro a ja dostaję 1100. I nawet myślałam przez moment o własnej agencji, ale jak czytam o tych wszystkich kosztach to już mi przeszło. Myślałam, że to dużo prostsze a a agencje faktycznie zarabiają krocie. Z tego wynika, że największy biznes robią agencje niemieckie. Przykre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja rodzina płaci za mnie 1900 euro a ja dostaję 1100. I nawet myślałam przez moment o własnej agencji, ale jak czytam o tych wszystkich kosztach to już mi przeszło. Myślałam, że to dużo prostsze a a agencje faktycznie zarabiają krocie. Z tego wynika, że największy biznes robią agencje niemieckie. Przykre...

Oj przykre ,przykre -a moja rodzina płaci jeszcze więcej a ja dostaje mniej od Ciebie Amelia-i co powiesz? to jest tragedia,,,ale nic nie zmienimy,,,możemy tylko sobie popisać i ponarzekać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja rodzina płaci za mnie 1900 euro a ja dostaję 1100. I nawet myślałam przez moment o własnej agencji, ale jak czytam o tych wszystkich kosztach to już mi przeszło. Myślałam, że to dużo prostsze a a agencje faktycznie zarabiają krocie. Z tego wynika, że największy biznes robią agencje niemieckie. Przykre...

Oj przykre ,przykre -a moja rodzina płaci jeszcze więcej a ja dostaje mniej od Ciebie Amelia-i co powiesz? to jest tragedia,,,ale nic nie zmienimy,,,możemy tylko sobie popisać i ponarzekać,,,

--i Ty na to się zgadzasz? a jeszcze się okaze ,że nie masz ani ubeżpieczenia ...przykre jest to ,że Polak Polaka rąbie w tyłek! i taka jest prawda.Na Portalu My Polacy .de widać to dokładnie!-Pozdrawiam:) a to taka nutka o prawdziwym przyjacielu!---https://www.youtube.com/watch?v=Pq1wnx7DxTQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja PDP dostała fakturę do zapłaty za mnie do mojej agencji i nie wytrzymała napięcia i się mnie pyta ,ile ja dostaję za swoją pracę od agencji .I jak się dowiedziała,że nawet połowy nie mam to się strasznie oburzyła,,bardzo była zaskoczona ,że tak mało,,zaczęła tłumaczyć ,że tyle robię koło niej i jestem tak daleko od domu i takie małe pieniądze?

Moja PDP to taki ciekawski dedektyw-jak to napisała Truda ,,magig nad zaklęciami"...

ja jestem pierwszy raz w DE i muszę jeszcze język podszkolić i rok z agencją napewno wytrzymam ale potem? kto wie ? za takie pieniądze napewno nie będę siedziec z daleka od domu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jedną zasadę że nikomu nie zaglądam do portfela. Jeżeli nie odpowiada mi stawka to szukam lepszej w innych agencjach. Nie narzekam. A to że agencja na mnie zarabia to żadna tajemnica. Ja mam mieć dobrze bo wiem że to nie jest łatwy kawałek dla obu stron umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną zasadę że nikomu nie zaglądam do portfela. Jeżeli nie odpowiada mi stawka to szukam lepszej w innych agencjach. Nie narzekam. A to że agencja na mnie zarabia to żadna tajemnica. Ja mam mieć dobrze bo wiem że to nie jest łatwy kawałek dla obu stron umowy.

a szczególnie dla Agencji-prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczególnie dla Agencji-prawda?

Adamos znam język biegle, mam spore także zawodowe doświadczenie w opiece, podopieczni mnie lubią. Nie mam problemu z pracą. Jestem świadomą opiekunką i znam plusy i minusy pracy w agencji, ale ze wszystkich możliwości pracy w de czy to na czarno, gewerbe czy przez agencję zawsze wybiorę agencję, bo nie muszę o niczym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczególnie dla Agencji-prawda?

Adamos znam język biegle, mam spore także zawodowe doświadczenie w opiece, podopieczni mnie lubią. Nie mam problemu z pracą. Jestem świadomą opiekunką i znam plusy i minusy pracy w agencji, ale ze wszystkich możliwości pracy w de czy to na czarno, gewerbe czy przez agencję zawsze wybiorę agencję, bo nie muszę o niczym myśleć.

----

witam,jakie tam myślenie ,na koniec roku się rozliczyć i już ....jednego żałuję ,że od początku nie przyłożyłem się do niemieckiego, bo całkowicie byłym niezależny w sprawach urzędowych itd.a teraz już do głowy tak nie wchodzi język,jak wcześnie,francuskiego uczyłem się 6 l. i do dzisiaj pamiętam,ale jak zacząłem się uczyć byłem chłopakiem a teraz starym dziadem hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam ja pracuje 9 rok i moge na ten temat powiedzieć , wiadomo nie znając języka jeżdziłam na czrno teraz od kilku lat na PL. działalności i na te 1,100 zł. muszę zarobić ! Pl.    agencje to złodzieje ! wszyscy ! oni mają swoje tłumaczenia i legal zatrudnienie jaki legal ? zawsze zadaje to samo pyt. czy jak rok przepracuje mam zasiłek ? ale my pania na rok nie zatrudnimy ,jedna z odp. albo ze to praca na umowe która potem mozna sobie wytrzeć .... żerują na nas za naszą cięzką prace ! , oczywiście nasz wybór ! ale jesteśmy ludzmi i cos nam sie za ta prace należy ! daja ochłapy i zadz. do rodziny lub pośrednika niem. że Kowalska przyjedzie i wielkie ceregiele , mało jak ich siępotrzebuje to ich nie ma i zawsze rodzina niem. ma racje to oni są Bogami tego swiata ! nie ma sięco oszukiwać .Pracowałam z niem. firmą na terenie Niemiec prowadzone przez polki i to jedyna która znam na rynku że jest najuczciwsza jeśli chodzi o zarobki , im siępłaci na miesiąc 80 e. za pośrednictwo , oni od rodziny biora 120 e. ! i to juz koniec płatności są na rynku 10 l. zatrudniaja myśłe z 7 osób i dają rade ? wystarczy policzyc ile mają miesięcznie ?  i opłaty maja tez i 200 rodzin niem. jedyny problem właża w du...  niemca my jesteśmy tylko robolami i zero dyskusji ! trafisz na dob. ok jak się nie spodobasz i zadz, że za Ciebie dziekuja to możesz płakać nie wiem co oni tez  z Ciebie rezygnuja :(  jak ze mnie listopad zapalenie barku byłam w sumie u rodziny 6 tyg. dob. nie przyjechałam córka mi kazała okna umyć - odmówiłam to zadz. do firmy i podziękowali i firma też , to nie jest profesjonalne podejscie do nas , ja mogłabym zrozumieć że jestem brudna , żle się opiekuje , pije po kątach ale nigdy to nie miało miejsca  ale rodziny sa podłe ! a my niczym i trafić na dob. rodzine to wygrana w totolotka .

NIE mamy co sięoszukiwać ograbiają nas z każdej strony a najgorsze to polki zamieszkałe w de te to juz hieny 300 e. od na za pośrednistwo czego niemcy nienawidzą ! sa i takie że od niemców nie biora tylko od nas żeby dob. zarobki to góra 1.399 e. na miesiąc na czarno ! to jest grabuiez   w biały dzień te są najgorsze !.   Nie dajcie sięwykorzystywać agencja i  rodziną bo oni maja tez nas za nic jak by mogli to by w pole wysłali . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja pracuje 9 rok i moge na ten temat powiedzieć , wiadomo nie znając języka jeżdziłam na czrno teraz od kilku lat na PL. działalności i na te 1,100 zł. muszę zarobić ! Pl.    agencje to złodzieje ! wszyscy ! oni mają swoje tłumaczenia i legal zatrudnienie jaki legal ? zawsze zadaje to samo pyt. czy jak rok przepracuje mam zasiłek ? ale my pania na rok nie zatrudnimy ,jedna z odp. albo ze to praca na umowe która potem mozna sobie wytrzeć .... żerują na nas za naszą cięzką prace ! , oczywiście nasz wybór ! ale jesteśmy ludzmi i cos nam sie za ta prace należy ! daja ochłapy i zadz. do rodziny lub pośrednika niem. że Kowalska przyjedzie i wielkie ceregiele , mało jak ich siępotrzebuje to ich nie ma i zawsze rodzina niem. ma racje to oni są Bogami tego swiata ! nie ma sięco oszukiwać .Pracowałam z niem. firmą na terenie Niemiec prowadzone przez polki i to jedyna która znam na rynku że jest najuczciwsza jeśli chodzi o zarobki , im siępłaci na miesiąc 80 e. za pośrednictwo , oni od rodziny biora 120 e. ! i to juz koniec płatności są na rynku 10 l. zatrudniaja myśłe z 7 osób i dają rade ? wystarczy policzyc ile mają miesięcznie ?  i opłaty maja tez i 200 rodzin niem. jedyny problem właża w du...  niemca my jesteśmy tylko robolami i zero dyskusji ! trafisz na dob. ok jak się nie spodobasz i zadz, że za Ciebie dziekuja to możesz płakać nie wiem co oni tez  z Ciebie rezygnuja :(  jak ze mnie listopad zapalenie barku byłam w sumie u rodziny 6 tyg. dob. nie przyjechałam córka mi kazała okna umyć - odmówiłam to zadz. do firmy i podziękowali i firma też , to nie jest profesjonalne podejscie do nas , ja mogłabym zrozumieć że jestem brudna , żle się opiekuje , pije po kątach ale nigdy to nie miało miejsca  ale rodziny sa podłe ! a my niczym i trafić na dob. rodzine to wygrana w totolotka .

NIE mamy co sięoszukiwać ograbiają nas z każdej strony a najgorsze to polki zamieszkałe w de te to juz hieny 300 e. od na za pośrednistwo czego niemcy nienawidzą ! sa i takie że od niemców nie biora tylko od nas żeby dob. zarobki to góra 1.399 e. na miesiąc na czarno ! to jest grabuiez   w biały dzień te są najgorsze !.   Nie dajcie sięwykorzystywać agencja i  rodziną bo oni maja tez nas za nic jak by mogli to by w pole wysłali . 

        dokładnie masz rację  o tym piszę cały czas!Pozdrawiam:)

rzecz jasna są wyjątki  a rodziny ? jak rodziny,wszędzie są szuje i w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

        dokładnie masz rację  o tym piszę cały czas!Pozdrawiam:)

rzecz jasna są wyjątki  a rodziny ? jak rodziny,wszędzie są szuje i w Polsce!

a ,ja czytam co piszecie i szukam  pracy  jako opiekunka ale bez posrednikow ,może ktos szuka zmienniczki,  pomuszcie  mi, proszę, długi gonią długi. pozdrawiam IZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pani rekruterko AMA ,te pani wyliczenia ile agencja placi ya opiekunke w ZUS ,ubezpieczenia itd itp to sa bzdury.Zarowno agencje polskie jak i posrednicy niemieccy pracujecie nielegalnie i dobrze o tym wiecie.Dlatego staracie sie omijac prawo proponujac w Polsce dzialalnosc gospodarcza bo wtedy opiekunka nie jest juz pracownikiem agencji lecz wspolpracownikiem i nie interesuje was tak naprawde czy dobrze trafila czy tez nie.A gewerbe niemieckie dot.opieki w jednej rodzinie jest nielegalne i scigane przez niemiecki urzad skarbowy,ale pani oczywiscie tego nie wie prawda.?Od stycznia tego roku obowiazuja inne zasady zatrudniania opiekunek o przepraszam niewolnikow .Prosze przyjechac do Niemiec i popracowac przy chorym na Alzheimera ,lezacym w lozku ,karmionym sonda lub innym ciezkim przypadku .Opiekunki i poiekunowie    ,ktore pracuja tu w Niemczech sa dla mnie bohaterami dziwie sie tylko ,ze jeszcze nie zorganizowali sie w internecie w mocny zwiazek i nie walcza o swoje prawa tak jak Polki w Szwajcarii.A pisanie ze nikt nikogo nie zmusza do wyjazdu jest nie na miejscu,w zyciu nie ma nic pewnego prosze wziac to pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ,ja czytam co piszecie i szukam  pracy  jako opiekunka ale bez posrednikow ,może ktos szuka zmienniczki,  pomuszcie  mi, proszę, długi gonią długi. pozdrawiam IZA

Długi bywają często przeterminowane - warto to sprawdzić. Większości po trzech latach już nie trzeba spłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani rekruterko AMA ,te pani wyliczenia ile agencja placi ya opiekunke w ZUS ,ubezpieczenia itd itp to sa bzdury.Zarowno agencje polskie jak i posrednicy niemieccy pracujecie nielegalnie i dobrze o tym wiecie.Dlatego staracie sie omijac prawo proponujac w Polsce dzialalnosc gospodarcza bo wtedy opiekunka nie jest juz pracownikiem agencji lecz wspolpracownikiem i nie interesuje was tak naprawde czy dobrze trafila czy tez nie.A gewerbe niemieckie dot.opieki w jednej rodzinie jest nielegalne i scigane przez niemiecki urzad skarbowy,ale pani oczywiscie tego nie wie prawda.?Od stycznia tego roku obowiazuja inne zasady zatrudniania opiekunek o przepraszam niewolnikow .Prosze przyjechac do Niemiec i popracowac przy chorym na Alzheimera ,lezacym w lozku ,karmionym sonda lub innym ciezkim przypadku .Opiekunki i poiekunowie    ,ktore pracuja tu w Niemczech sa dla mnie bohaterami dziwie sie tylko ,ze jeszcze nie zorganizowali sie w internecie w mocny zwiazek i nie walcza o swoje prawa tak jak Polki w Szwajcarii.A pisanie ze nikt nikogo nie zmusza do wyjazdu jest nie na miejscu,w zyciu nie ma nic pewnego prosze wziac to pod uwage.

----dokładnie ,już nic nie piszę bo nie warto!pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A moja rodzina dostala dzis rachunek za miesiac mojej pracy przy babce-2736e!!!!ja mam na reke 1000-ROZBOJ W BIALY DZIEN,masakra,mam dosc tej pracy,mam dosyc zarabiania na agencje,posrednikow...1736 e maja co za to oplacaja????

 

A teraz odejmij od tego wszystkie podatki, Twoje zusy, ubezpieczenia i inne pierdoły, pracę niemieckiej agencji w znalezieniu i koordynacji twojego miejsca pracy, pracę polskiej agencji w postaci - rekrutera, koordynatora, prawnika, kadrowej, księgowej, prądu, czynszu, telefonów, serwerów. 

 

Przestańcie liczyć nie swoje pieniądze. Żeby agencja istniała musi mieć xxx opiekunek. Musi mieć ludzi do rekrutacji, sprzedaży, zakupów i ww. Czy wam się wydaję że z 2736e- 1000e = zysk na czysto? OSŁABIA MNIE TAKIE MYŚLENIE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja rodzina dostala dzis rachunek za miesiac mojej pracy przy babce-2736e!!!!ja mam na reke 1000-ROZBOJ W BIALY DZIEN,masakra,mam dosc tej pracy,mam dosyc zarabiania na agencje,posrednikow...1736 e maja co za to oplacaja????

Magda Ty szybko zabieraj tą babkę i do innej agencji -to jest rozbój w biały dzien -tak jak piszesz -powinnaś zarabiac 1500 euro -jak rodzina płaci 2736 euro-agnecja Ciebie okrada i to grubo okrada-złodzieje i oszusci..

A teraz odejmij od tego wszystkie podatki, Twoje zusy, ubezpieczenia i inne pierdoły, pracę niemieckiej agencji w znalezieniu i koordynacji twojego miejsca pracy, pracę polskiej agencji w postaci - rekrutera, koordynatora, prawnika, kadrowej, księgowej, prądu, czynszu, telefonów, serwerów. 

 

Przestańcie liczyć nie swoje pieniądze. Żeby agencja istniała musi mieć xxx opiekunek. Musi mieć ludzi do rekrutacji, sprzedaży, zakupów i ww. Czy wam się wydaję że z 2736e- 1000e = zysk na czysto? OSŁABIA MNIE TAKIE MYŚLENIE!!!!!

A Ty oslabiona wracaj do swojego biurka i dalej oszwabiaj wszystkich i nikogo tutaj nie pouczaj -nie pisz ,że 1736 euro to mało -jeszcze masz bezczelnośc pisac takie rzeczy-nie masz ambicji za grosz -zlodziejstwo i tyle,polak polakowi -niech cie osłabi i to porządnie ,,rusz dupę i jedz do roboty jako opiekunka i zobaczymy czy też Ciebie oslabi -napewno z powodu zapłaty -tak jak nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Ty oslabiona wracaj do swojego biurka i dalej oszwabiaj wszystkich i nikogo tutaj nie pouczaj -nie pisz ,że 1736 euro to mało -jeszcze masz bezczelnośc pisac takie rzeczy-nie masz ambicji za grosz -zlodziejstwo i tyle,polak polakowi -niech cie osłabi i to porządnie ,,rusz dupę i jedz do roboty jako opiekunka i zobaczymy czy też Ciebie oslabi -napewno z powodu zapłaty -tak jak nas wszystkich.

 

Dziewczyno wojna się skończyła. To nie roboty przymusowe. Możesz nie jeździć. Spróbuj zobaczysz, że nikt cię tam na siłę nie wywiezie. Twój ciężki i ponury los wreszcie się skończy i będziesz mogła cieszyć się życiem w polsce na kasie za 1400 zł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno wojna się skończyła. To nie roboty przymusowe. Możesz nie jeździć. Spróbuj zobaczysz, że nikt cię tam na siłę nie wywiezie. Twój ciężki i ponury los wreszcie się skończy i będziesz mogła cieszyć się życiem w polsce na kasie za 1400 zł.  

'Twoja wypowiedź zalatuje bezczelnością. My doskonale wiemy, że firma ma też koszty ale zyski jeszcze większe , umiemy liczyć i wiemy ile wynoszą nasze podatki i ubezpieczenie,, wiemy że pośrednik niemiecki bierze od was kasę raz na rok i nie wyższą niż 400 euro. Obrzydliwa jest pazerność agencji i gdyby w kraju była praca i płaca na godne przeżycie skończyłoby się wasze eldorado zgarniania kasy za naszą ciężką pracę. Skoro jeździmy zarabiać do Niemiec, to jak widać wojna się wciąż nie skończyla w Polsce ona wciąż trwa, bo społeczeństwo teraz jest okradane przez takich cwaniaków jak wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...