Skocz do zawartości
Mirelka1965

Suwaczek z upływem czasu

Rekomendowane posty

Witam moje Bożyszcze :d Ja znowu z propozycją nowinki technicznej się pojawiam. Wpadł mi do głowy pomysł na suwaczek odmierzający czas do końca zlecenia. My sobie sami odliczamy, ale pomyślałam,  że byłoby to zabawne i krotochwilne móc podglądać wzajemnie kiedy nasze zlecenia się kończą :haha:Może to ciut infantylne, ale w moim przekonaniu,  może być zabawne :haha:A radości nigdy dosyć :d Pozdrawiam ciało i ducha moderatorskiego serdecznie :cześć3::tak2:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mirelka1965 a ja nie lubię skreślania dni czy odcinania, bo to jakby coś wyrzucać. a i,m starsza jestem tym bardziej mi dni szkoda. Pamiętam jedną moją zmienniczkę, która tak poharatała piękny kalendarz w naszym pokoju, skreślała ostro każdy dzień. Przykre. Ale ją rozumiem

Dniami trzeba się cieszyć. Nawet tymi na szteli, bo nie wiadomo jak długo się posiedzi, a życie ucieka...

Proponowałabym raczej codziennie pozytywne wpisy do kalendarza, choćby jakieś zupełne drobnostki, albo kolorowanie przepracowanych dni ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Serenity napisał:

@Mirelka1965 a ja nie lubię skreślania dni czy odcinania, bo to jakby coś wyrzucać. a i,m starsza jestem tym bardziej mi dni szkoda. Pamiętam jedną moją zmienniczkę, która tak poharatała piękny kalendarz w naszym pokoju, skreślała ostro każdy dzień. Przykre. Ale ją rozumiem

Dniami trzeba się cieszyć. Nawet tymi na szteli, bo nie wiadomo jak długo się posiedzi, a życie ucieka...

Proponowałabym raczej codziennie pozytywne wpisy do kalendarza, choćby jakieś zupełne drobnostki, albo kolorowanie przepracowanych dni ?

Ale kochana @Serenity nie chodzi o to, by każdy obowiązkowo miał taki suwaczek. Chodzi o to, by każdy kto CHCE,  miał możliwość taki suwaczek sobie uruchomić. To jest zabawa. Sympatyczna i rozluźniająca forma relaksu. To jak z emotkami. Jedni używają, a inni nie. Ale mamy możliwość i kto chce ten z niej korzysta.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie. Pomysł nam się podoba. Ale Mikołaj już poszedł :). Zobaczymy, czy uda nam się coś zrobić bez niego. I pamiętajcie: nie trzeba nam o tym co pół roku przypominać. Pamiętamy! :)

Miłego dnia!

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, Moderator napisał:

Witajcie. Pomysł nam się podoba. Ale Mikołaj już poszedł :). Zobaczymy, czy uda nam się coś zrobić bez niego. I pamiętajcie: nie trzeba nam o tym co pół roku przypominać. Pamiętamy! :)

Miłego dnia!

Oj ta, oj tam....zaraz poszedł....Miki jest w trakcie podróży po świecie, to może przez przypadek do nas zajrzy z prezentem, spóźnionym.....:d Ale już się cieszę w imieniu koleżanek i kolegów :oklaski: Pozdrawiam z końca świata :1007_hearts:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Halo @Moderator.....delikatnie przypominam o stelomierzu....na Mikołaja się nie udało, ale jutro Wigilia :tak2: Może pod choinką znajdziemy nowy gadżet? :haha: Pozdrawiam, Mirella

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Reklama:

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się