Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby nie zaśmiecać innych tematów ,,tak ważnym tematem jaki jest moda,,zakładam tutaj osobny rozdział-temat i już na pierwszy rzut leci moda jesień zima 2017 ! Przecież nawet oko pocieszyć i zobaczyć co się nosi na świecie,,to już jakaś odskocznia,,temat tego tematu wzięłam właśnie z mody,,,,Współczesna księżniczka" księżniczką  może być każda z nas ,,każda/dy ma swój styl,,każdy z nas ubiera się na swój sposób i najczęsciej mamy ulubione ubiory do których chętnie wracamy,,,ja np, nie znoszę spódnic za kolano albo na pół łydki,,nie mam w swojej szafie takich spódniczek,,chodz niektóre spódniczki tego typu super wyglądają  na modelkach  ,,ale co tam,:hahaha:,zaczynamy,,modeling 2017 -jesien!!:hahaha: Trochę mnie śmieszą te spodenki takie ni długie ni krótkie na pół lydki i szerokie,,nie!!! odpadają w przedbiegach,,kiedy już takie przerabiałam -pamiętam te czasy-:love:

tommy-R1.jpg

denim-moda-styl-ako-165971.jpg

gallery-1484054941-vestiti-primavera.jpg

moda_outono_inverno_2016-2017-1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, Blondi napisał:

tak ważnym tematem jaki jest moda,,zakładam tutaj osobny rozdział-temat i już na pierwszy rzut leci moda jesień zima 2017

Moda jest ważna, ale... Dziadek czy babcia doceni? Pierwszy rząd to chyba dla dziadka?:p Dziurawe spodnie już niemodne.>:( Czwarty rząd, Sylvie Mais to klasa sama w sobie! Nieosiągalna!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moda jest ważna :d Ale styl i wygoda są również ważne. Wyobraźcie sobie ten cudnej urody biały płaszczyk w rozmiarze 56 O.o Tak więc każdy powinien kierować się rozsądkiem przy wyborze garderoby i uczciwie patrzeć w lustro :o 

w 100 proc. się zgadzam

często moda jest projektowana tylko z uwzględnieniem rozm. 32, 34. nie oszukujmy się... tak nie wyglądają przeciętne Polki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Blondi napisał:

Aby nie zaśmiecać innych tematów ,,tak ważnym tematem jaki jest moda,,zakładam tutaj osobny rozdział-temat i już na pierwszy rzut leci moda jesień zima 2017 ! Przecież nawet oko pocieszyć i zobaczyć co się nosi na świecie,,to już jakaś odskocznia,,temat tego tematu wzięłam właśnie z mody,,,,Współczesna księżniczka" księżniczką  może być każda z nas ,,każda/dy ma swój styl,,każdy z nas ubiera się na swój sposób i najczęsciej mamy ulubione ubiory do których chętnie wracamy,,,ja np, nie znoszę spódnic za kolano albo na pół łydki,,nie mam w swojej szafie takich spódniczek,,chodz niektóre spódniczki tego typu super wyglądają  na modelkach  ,,ale co tam,:hahaha:,zaczynamy,,modeling 2017 -jesien!!:hahaha: Trochę mnie śmieszą te spodenki takie ni długie ni krótkie na pół lydki i szerokie,,nie!!! odpadają w przedbiegach,,kiedy już takie przerabiałam -pamiętam te czasy-:love:

tommy-R1.jpg

denim-moda-styl-ako-165971.jpg

gallery-1484054941-vestiti-primavera.jpg

moda_outono_inverno_2016-2017-1.jpg

cekinowe gacie najlepsze :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marianek napisał:

Moda jest ważna, ale... Dziadek czy babcia doceni? Pierwszy rząd to chyba dla dziadka?:p Dziurawe spodnie już niemodne.>:( Czwarty rząd, Sylvie Mais to klasa sama w sobie! Nieosiągalna!

@Marianek dziurawce dalej modne ,,ale też są takie regiony gdzie nawet dziurawców ludzie nie widzieli,,sklepy są zasypane tymi dziurawcami,,te dziury tak już królują od jakiegoś czasu,,może jeszcze trochę pokrólują,,:hahaha: kupi ten dziurawce któremu będą się podobały,,,wolna amerykanka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla puszystych też są śliczne ciuchy -tylko trzeba odpowiednio dobrac sobie

samo nawet wystrojenie się ,,nieraz nawet sama sobie,,to czy nie poprawiamy sobie samopoczucia??? bo ja np, dzisiaj jestem już 4 raz inaczej ubrana-bo mi w kuchni za gorąco ,,więc na letniaka wyskoczyłam ,,itd, itd,  kocham ładnie wyglądac:love:

00010YODQBAKWY4N-C122-F4.jpg

00010YOE0UDABRWB-C122-F4.jpg

Kolekcja Moreen XXL ubrania dla puszystych (14).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

Dla puszystych też są śliczne ciuchy -tylko trzeba odpowiednio dobrac sobie

samo nawet wystrojenie się ,,nieraz nawet sama sobie,,to czy nie poprawiamy sobie samopoczucia??? bo ja np, dzisiaj jestem już 4 raz inaczej ubrana-bo mi w kuchni za gorąco ,,więc na letniaka wyskoczyłam ,,itd, itd,  kocham ładnie wyglądac:love:

00010YODQBAKWY4N-C122-F4.jpg

00010YOE0UDABRWB-C122-F4.jpg

Kolekcja Moreen XXL ubrania dla puszystych (14).jpg

Blondi no pewnie że puszysta może pięknie wyglądać :d Ze cztery lata temu sama nosiłam ubranka wielkości namiotu cyrkowego :p To tylko na zdjęciach tak fajnie wygląda, ale znaleźć coś sensownego w sklepie to już wyczyn :( No i do tego dochodzi jeszcze rodzaj figury; przeważnie ubrania są szyte na figurę typu gruszka. A co jak ktoś jest jabłkiem? Teraz jestem 10 numerów mniejsza a też mam problem z ubrankami. Niby sklepy są pełne ale ja jestem jak to szerokopleczyste jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snów...o wymarzonych fasonach O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

a tu jeszcze kilka pieknych rzeczy:) 

5b28f48ced011fc04be950095172835a_XL.jpg

5718832d00e7f_TOPSECRET_0563.jpg

sukienka-z-gipiurowym-dekoltem.jpg

To popielate cudo sama bym chętnie przywdziała :) Kobaltowy szyk, choć przecudne,  lepiej się prezentuje na modelce 1,80 i wozmiarze 34. I niech tak pozostanie, jednakowoż klasa! Mniamusia sukienusia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To popielate cudo sama bym chętnie przywdziała :) Kobaltowy szyk, choć przecudne,  lepiej się prezentuje na modelce 1,80 i wozmiarze 34. I niech tak pozostanie, jednakowoż klasa! Mniamusia sukienusia :d

Wszystkie piękne, ale ta niebieska najpiękniejsza... :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hal, ostatnia fotka to rewelacja, choć spódniczkę skróciłabym o jakieś 20 cm. Ale bomba zestawenie barw :d

Mirelko :serce: A ja właśnie, bardzo lubię tę długość, jakoś w mini nie czułabym się. Miło mi, że się Tobie podobają... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Betty napisał:

@Hal najpiekniejsze te Twoje spodniczki z przecudną waziutenka, zaznaczona talią... bardzo mi sie podobaja. baaaardzo, tak jak i Ty nie znosze takiej podartej mody, ani to ladne, ani eleganckie.... 

Dziękuje bardzo Betty :serce: Jak widać, mamy podobne gusta i szyk :) A co do podarciuchów, zgadzam sie z Toba w pełni "ani to ladne, ani eleganckie" Moc serdeczności dla Was Dziewczęta :serce: Zapraszam Was na chwilę pauzy i na skromny podwieczorek... :) 

589133362 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...