Skocz do zawartości
Reklama:

Rekomendowane posty

EwaElzbieta    35
O 14.09.2017 at 22:25, Gość aga napisał:

jak nie poddajesz to po co piszesz, do kogo ? tez sie podszkol , bo opiekinka z ciebie jak ..................... :) chcesz na swoj blog wcignąć nas. Przeliczyłas się.

Ciebie na pewno nie zamierzałam nigdzie wcisnąć..nie z taką znajomością języka polskiego. Naukę i dokształcanie zacznij od siebie  :d bo same twoje "podszkol" nie wystarczy

Edytowane przez EwaElzbieta
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gabrynia    0

odwrócę uwagę od tego co powyżej, i chcę sie poradzić. Trafiłam tu przypadkiem, a szukałam domów opieki, opinii na ich temat. chce znależć ospowiedni dla taty, tak zeby miał komfort, przyjaznych ludzi dookoła, opiekę lekarza/pielegniarek na co dzien bo tego wymaga. Ja nie jestem w stanie dłużej pogodzic pracy, obowiązków i opieki wiec wspólnie z tatą rozwazamy tą opcje ale musze wybrać coś naprawdę fajnego. Przykłuła moją uwagę http://www.domopiekigeravita.pl/galeria.html czy ktos zna, mógłby się wypowiedziec, polecić albo napisac jesli coś nie tak...bardzo proszę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maria Jolanta    390

@Gabrynia, widzę że to w Warszawie. Ja sama szukałam domu opieki w Warszawie albo w okolicy dla kogoś z rodziny i w szpitalu pielęgniarka środowiskowa poleciła mi dom pod Warszawą. Niestety już nie pamiętam gdzie to było ale może tędy droga ? Poszukaj, popytaj pielęgniarek środowiskowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się