Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekunka do Pani
Wynagrodzenie: 1450-1500€
Miejscowość: 41844 Wegberg (okolice Düsseldorf)
Wyjazd: około 10-13.09.2017 na 2 miesiące

form.png

 

Informacje o podopiecznej

Do opieki jest Pani 1932r, po wylewie. Pani porusza się samodzielnie z rolatorem i ma problemy z mówieniem.

Do obowiązków opiekunki będzie należała pomoc w standardowych czynnościach pielęgnacyjnych przy pani, oraz standardowe czynności porządkowe, związane z prowadzeniem domu.

W domu mieszka również pan, który nie podlega opiece. Sam sobie chodzi na zakupy i radzi sobie sam ze wszystkim. U niego tylko kontrola tabletek i pomoc.

Na to zlecenie wymagana jest komunikatywna /dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Mieszkają w domku jednorodzinnym w ogrodzie Do dyspozycji opiekunki osobny pokoj z oddzielnym wc, internet jest. Palenie akceptowane na dworze.

Wynagrodzenie:

1450-1500€ netto 

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...