Skocz do zawartości

Opiekunka do Seniora, Wernberg-Köblitz, 1450€ netto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

forum_opiekunki.jpg

 

Opiekunka do Pana Josefa

Stawka: 1450 Euro + 200 Euro premii letniej!
31.08.2017-12.10.2017
 Wernberg-Köblitz, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr 19832

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczny – urodzony w 1935 roku, wzrost: 185 cm, waga: 80 kg. Ma przyznaną czwartą grupę inwalidzką. Ma demencję, bardzo słabe serce, cukrzycę (bierze tabletki). Jest ogólnie bardzo osłabiony. W dzień siedzi na wózku inwalidzkim. Trzeba pomóc Podopiecznemu przy przechodzeniu z łóżka na wózek inwalidzki, ale on sam również dużo pomaga. Ma alergię skórną i ma rany (ranami zajmuje się córka, która jest pielęgniarką). Pielęgnację ciała wykonuje się przy umywalce lub w łóżku (podstawową toaletę). Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. W nocy wstaje do toalety około czterech do sześciu razy. Opieką w nocy nad Podopiecznym zajmuje się córka. Nasza Opiekunka w nocy nie wstaje. Starszy pan pali papierosy.

Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki ze strony naszej Opiekunki, jest osobą samodzielną. Panią należy uwzględnić w posiłkach oraz dwa razy w tygodniu pomóc przy kąpieli.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Warunki mieszkaniowe

 Państwo mieszkają w domu dwurodzinnym. W tym samym domu mieszka syn z rodziną i psem. Ten pies przychodzi na dół do starszych Państwa. Nasza Opiekunka się nim absolutnie nie zajmuje. Dla Opiekunki jest osobny pokój. Opiekunka może korzystać ze wspólnej łazienki lub z oddzielnej, która jest w piwnicy. Jest Internet. Czas wolny codziennie od 10.00 do 13.00, w tym czasie starszym Państwem zajmuje się córka.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com
MEDIPE Sp. z o.o. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...