Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającej Seniorki, ZUS od średniej krajowej, podstawowy język, BOCHUM, 1000-1100€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

prohuman_logo.png

Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332
poszukuje:

Opiekunka do Pani 

Wynagrodzenie: ZE SŁABYMI PODSTAWAMI JĘZYKA NIEMIECKIEGO( 1000 EURO) lub PODSTAWY JĘZYKA NIEMIECKIEGO (1100 euro)
Miejscowość: BOCHUM (okolice Dortmundu), Niemcy

NASZE STAŁE SPRAWDZONE ZLECENIE, POLECAMY! 

form.png

 

O podopiecznej

Podopieczną jest samotna PANI, cierpi na demencję. Nie jest absolutnie agresywna, jest bardzo łagodna i wdzięczna. Podopieczna ma problemy z orientacją w czasie i przestrzeni – ważne jest, aby trzymać się wyznaczonego planu dnia, aby podopieczna się nie pogubiła. Podopieczna nie jest zbyt aktywna, nie jest zmotywowana. Nie lubi zmian, dlatego przy przyjeździe nowej opiekunki podopieczna zachowuje się trochę dziwnie, jest przestraszona, ale po około tygodniu dochodzi do siebie. Pani jest bardzo religijna i trzeba z nią chodzić do raz w tygodniu do kościoła. Nie zawsze ma na to ochotę, zależy to od danego dnia. Podopieczna w nocy śpi dobrze. Porusza się samodzielnie, korzysta z balkonika, trzeba ją asekurować i chodzić na spacery. Do dyspozycji jest również wózek inwalidzki, ale na razie się z niego nie korzysta. Opiekunka powinna pomagać podopiecznej przy kąpieli (raz w tygodniu) oraz przy pielęgnacji, zakładać pampersy. Podopieczna dwa razy w tygodniu uczestniczy w Tagespflege (od 8 do 16). Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój i Internet.

Obowiązki

Do obowiązków opiekunki należą także obowiązki domowe, tj. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów, aktywizacja.

Warunki mieszkaniowe

Własny pokój + internet

Wymagania

Zatrudnimy OPIEKUNKĘ ZE SŁABYMI PODSTAWAMI JĘZYKA NIEMIECKIEGO( 1000 EURO) lub PODSTAWY JĘZYKA NIEMIECKIEGO (1100 euro).

Oferujemy

Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK).

Kontakt

+48 71 725-36-64
+48 669-656-972, 692 -258-865
www: prohuman.pl

lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!

form.png

form.png

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...