Skocz do zawartości
Reklama:

erika

Komputer dla podróżujących i opiekunów

Rekomendowane posty

erika    856

Internet to potęga , zawsze powinniśmy mieć przy sobie w naszej pracy.  Jest jednak problem w czasie podróży . Często zostaje uszkodzony . Dlatego uważam,ze najlepiej na okres naszej pracy a nawet urlopu zakupić sobie malutki dwa w jednym laptop.  Kto lubi lubi tablecie , można na tablecie.  Dlatego ja polecam mój  mały laptopek:) fajnie się spisuje , jest szybki i czerwony  haha 

00cd9924b7500c7d2d7ba899a7b36127.jpg

• Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
erika    856

Maria Jolanta  

A pamięć można podzielić na dyski w inny sposób niż jest zakodowane przy zakupie.

@Maria Jolanta niestety , nie można:( tez tak chciałam ,bo dysk D jest bardzo duży.!  Ale ja zakupiłam sobie Kartę SD i tam sobie zapisuje np: SKYP ,Voip  i itd 

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
erika    856

@LENA_57 dzięki za link, ale nam chodzi o Dysk D .     W domu mam Lenovo i własnie tam informatyk dzielił mi dysk C na partycje , a tu jest odwrotnie :( nie da rady , dlatego ten laptopek ma bardzo dużo zalet a jedną wadę , mała pojemność dysku C . Ale ja sobie z tym poradziłam jak wcześniej pisałam:)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
erika    856
1 godzinę temu, erika napisał:

niestety , nie można:( tez tak chciałam ,bo dysk D jest bardzo duży.!  Ale ja zakupiłam sobie Kartę SD i tam sobie zapisuje np: SKYP ,Voip  i itd 

może dopowiem:)                          dysk C ma pojemność 28,00 GB a dysk D ma pojemność 465,00 GB 

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LENA_57    362

W istocie 465 GB ciężko podzielić, ale można skorzystać z  programu Partition Magic. Można ściągnąć za darmo np. z dobreprogramy. 

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się