Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającego Seniora, Wollomoos/Aichach, 1200€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekunka do Pana
Wynagrodzenie: 1200€
Miejscowość: 85250 Wollomoos/Aichach
Wyjazd: od 28.08.2017

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Poszukujemy opiekunki na zlecenie do starszego Pana z demecją. Porusza się samodzielnie. Bez asekuracji i można z nim chodzić na spacery. Nie budzi się w nocy, toaleta samodzielnie. Do obowiązków opiekunki należeć będzie standardowe czynności pielęgnacyjne przy Panu (właściwie pomoc). oraz standardowe czynności związane z prowadzeniem domu. Dużo pomaga córka, która nie mieszka w pobliżu ale przyjeżdża 1-2 razy w tyg. Opiekunka ma do dyspozycji samochód którym jeździ na zakupy, pokój z telewizorem oraz internet. Palenie akceptowane na dworze. Wymagany język komunikatywny i prawo jazdy.

Wynagrodzenie:

1200€ netto

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...