Skocz do zawartości

Opiekunka do Małżeństwa, Stadtlohn, 1250€ netto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

forum_opiekunki.jpg

 

Opiekunka do małżeństwa

Stawka: 1250 € + 200 € premii letniej!
18.08.2017-18.10.2017
 Stadtlohn, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr 19609

 

Informacje na temat zlecenia

Pacjent – urodzony w 1930 roku, wzrost: 172 cm, waga: 80 kg. Ma przyznaną trzecią grupę inwalidzką. Cierpi na demencję, cukrzycę i depresję. Ma duże problemy ze słuchem, dobrze mówi i widzi. Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna jest zaburzona. Porusza się samodzielnie. Starszemu panu trzeba pomóc podczas pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu. Pan przesypia całe noce. Raz w tygodniu jest kąpany przez syna. Do Pana codziennie przychodzi Caritas, aby zrobić mu zastrzyk.

Pacjentka – urodzona w 1930 roku, wzrost: 164 cm, waga: 65 kg. Ma Parkinsona (początkowe stadium). Cierpi na inkontynencję (nie trzyma moczu, nosi wkładki). Ma problemy ze słuchem, dobrze widzi i mówi. Porusza się przy wsparciu drugiej osoby lub rollatora. Podopieczna wymaga całkowitego wsparcia podczas wchodzenia i schodzenia ze schodów, podczas pielęgnacji ciała oraz ubierania i rozbierania. Budzi się w nocy ok. 2-3 razy, należy jej pomóc w toalecie.

Warunki mieszkaniowe

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu, łazienka i toaleta. Bardzo dobre warunki. Istnieje także możliwość palenia na zewnątrz.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com
MEDIPE Sp. z o.o. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...