Skocz do zawartości

Opiekunka do Małżeństwa, Steinfurt, 1300€ netto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

forum_opiekunki.jpg

 

Opiekunka do Pani Marii i jej męża 

Stawka: 1300 € + 200 € premii letniej!
17.08.2017-17.10.2017
 Steinfurt, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr 20097

 

Informacje na temat zlecenia

Pani Maria jest w wieku 92 lat, choruje na osteoporozę i jest po złamaniu szyjki kości udowej. Dobrze się komunikuje oraz ma zachowaną orientację czasowo-przestrzenną. Porusza się przy asekuracji drugiej osoby, ale stara się być samodzielna. Wymaga wsparcia Opiekunki przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczna samodzielnie je i pije, przesypia noce.

Mąż Pacjentki (ma 90 lat – choruje na demencję) zabierany jest od poniedziałku do piątku około godziny 8:45 do Domu Seniora i spędza tam czas do godziny około 17:00. O 18:00 przychodzi zewnętrzna opieka medyczna, żeby podać Panu leki i ściągnąć podkolanówki uciskowe. Wieczorem trzeba Panu pomóc w przygotowaniach do snu.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka z mężem w centrum miasta. Do sklepu jest około 15 minut pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką. Czas wolny do ustalenia na miejscu. Do dyspozycji jest również telewizor, Internet oraz telefon z tanią linią do Polski. Istnieje także możliwość palenia na zewnątrz.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com
MEDIPE Sp. z o.o. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...