Skocz do zawartości

Opiekunka do Seniorki, Münster, 1200€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

proseca_top.jpg

Opiekunka dla Seniorki

Wynagrodzenie: 1200€ netto + premia wakacyjna
Termin zlecenia: 15.08.2017
Miejscowość, kraj: 48147 Münster, Niemcy 

form.png

 

Informacje na temat oferty:

Pani Heidrun ma 78 lat, 165 cm wzrostu i waży ok 85 kg. Pacjentka jest po udarze i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie ma możliwości wchodzenia po schodach. O własnych siłach utrzymuje się na nogach tylko krótką chwilę. Potrzebuje wsparcia w przesiadaniu się z łóżka/fotela. Codziennie pomaga jej w tym córka, która jest pielęgniarką. Chętnie przeszkoli Opiekunkę z transferu, dzięki czemu będzie mogła zdobyć doświadczenie na przyszłość. Pani Heidrun zmaga się z demencją, ma duże problemy z orientacją. Występuje problem inkontynencji - Pacjentka używa wkładek oraz ma założony cewnik. Pani Heidrun jest osobą otwartą, radosną i bardzo wdzięczną za okazywaną pomoc. Do podopiecznej codziennie przychodzi Pflegedienst, która zajmuje się poranną toaletą Pacjentki.

Zadania Opiekunki:

Dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, serwowanie posiłków, sprzątanie, pranie, zakupy, prasowanie), pomoc Pacjentce przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała, pomoc przy poruszaniu oraz organizowanie czasu wolnego Podopiecznej.

Warunki mieszkaniowe:  

Pacjentka mieszka w domu jednorodzinnym z mężem, który nie wymaga opieki pielęgnacyjnej. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu. Na miejscu jest dostępny rower do użytku Opiekunki.

Wymagania:

 • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
 • uczciwość, empatia, sumienność

Nasza oferta:

 • bezpieczna i legalna forma współpracy,
 • atrakcyjne zarobki do 1450 Euro,
 • terminowa wypłata wynagrodzeń,
 • profesjonalna i życzliwa obsługa,
 • ubezpieczenie oraz składki ZUS,
 • zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej,
 • wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

proseca_profil.png

PROSECA
tel.: +48 71 712-88-66
ul. Kiełbaśnicza 3/4
50-108 Wrocław
www: http://proseca.pl

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...