Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do Pana
Miejscowość: 82234 Wessling
Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot kosztów dojazdu 
Termin: od 07.08.2017

Oferta nr 146

form.png

 

O PODOPIECZNYM:

- mężczyzna, 170 cm, 85 kg, 83 lata,
- demencja,
- Parkinson,
- problemy z poruszaniem się,
- otępienie z ciałami Lewy’ego,
- inkontynencja.

Podopieczny w zależności od samopoczucia częściowo dobrze orientuje się w przestrzeni. Ma trudności z orientacją czasową. Ma problemy z mową i słuchem. Porusza się z pomocą opiekunki. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Starszy Pan potrzebuje pomocy przy spożywaniu posiłków. Ma problemy z przełykaniem. Podopieczny ma sporadyczne problemy ze snem. Uczęszcza na terapię z logopedii i gimnastyki.

OBOWIĄZKI:

Do obowiązków opiekunki należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem.

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Opiekunka ma do dyspozycji: TV, internet, pokój gościnny z aneksem kuchennym, sypialnię i własną łazienkę. Starszy Pan mieszka razem z żoną w domu jednorodzinnym na wsi. Żona podopiecznego ma 80 lat i jest w dobrej kondycji.

WYMAGANIA:

Zapraszamy do współpracy opiekunkę z komunikatywnym językiem niemieckim.

Do obowiązków opiekunki należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem.

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

----

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...