Skocz do zawartości

Opiekunka do Małżeństwa, na 1 miesiąc, Radolfzell, 1400€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

forum_opiekunki.jpg

 

Opiekunka do małżeństwa

Stawka:  1400 Euro, 100 Euro za drugą osobę + 200 Euro premii letniej!
30.08.2017-30.09.2017 na miesiąc
 Radolfzell, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr 19559

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczna - Pani w wieku 79 lat, ma III stopień chorobowy, choruje na niedoczynność serca, nietrzymanie moczu i ma artrozę w obu ramionach i biodrach. Ma założony cewnik i trzeba opróżniać woreczek. Słuch i wzrok są u Pani zaburzone, natomiast orientacja czasowo-przestrzenna jest poprawna. Podopieczna jest osoba leżącą, nie wstaje – pielęgnacja ciała odbywa się w łóżku. Pani przesypia noce i nie trzeba do niej wstawać. Jest miła i serdeczna.

Podopieczny – Pan w wieku 82 lat, ma II stopień chorobowy, ma problemy z żołądkiem oraz osłabiony słuch i wzrok. Orientacja jest poprawna, porusza się przeważnie przy balkoniku. Jednak gdy ma słabszy dzień porusza się na wózku inwalidzkim (nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu). Wymaga pomocy Opiekunki przy pielęgnacji ciała (mycie przy umywalce), ubieraniu i rozbieraniu oraz przy zmianie pampersów i opróżnianiu worka przy cewniku. Pacjent samodzielnie je i pije. W nocy śpi spokojnie.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie:  sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Warunki mieszkaniowe

Pacjenci mieszkają z synem na obrzeżach miasta w domku jednorodzinnym. Syn Pacjentów mieszka na poddaszu. Jest spokojną, pracującą osobą. Do sklepu jest około 15 minut pieszo. Zakupy robi raz w tygodniu syn, któremu Opiekunka przygotowuje listę potrzebnych artykułów. Na drobne zakupy Opiekunka dostaje pieniądze od rodziny dodatkowo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łazienką. Czas wolny do ustalenia na miejscu. Do dyspozycji jest również Internet i telewizor. Istnieje także możliwość palenia na zewnątrz.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com
MEDIPE Sp. z o.o. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...