Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, erika napisał:

Tak zostaję na święta, a jaka ta córka to zobaczę, nie jadę na długo . Mam nadzieję że będziemy miały dobry kontakt z córką:) 

Ja na słowo córka to dostaję jakiejś wysypki :( może być brat ,zięć ,wnuczek ,syn a nawet dwóch synów tylko nie córka :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja na słowo córka to dostaję jakiejś wysypki :( może być brat ,zięć ,wnuczek ,syn a nawet dwóch synów tylko nie córka :płacz::hahaha:

He, he, he...ja tę tutejszą córkę już spacyfikowałam :cool::d Tylko raz trafiła mi się Hexe :| Ale dawno, dawno temu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.....:d Poskarżę się @Heidi to wtedy nie będzie ci do śmiechu ;):d Już my cię weźmiemy w obroty, nie wywiniesz się!!! :d:d:p

Mam lepszy pomysł weż mnie za zmienniczkę albo Ty mnie zmień kiedyś o przepraszam Ty za takie grosze nie towarzyszysz:hahaha: to wtedy będziesz miała okazję zobaczyć mnie w całej okazałości:$:love::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Mam lepszy pomysł weż mnie za zmienniczkę albo Ty mnie zmień kiedyś o przepraszam Ty za takie grosze nie towarzyszysz:hahaha: to wtedy będziesz miała okazję zobaczyć mnie w całej okazałości:$:love::p

Ot złośliwiec kochany się odciął :d Ale najwyraźniej pniesz się w górę w hierarchii opiekunek, więc kto wie, kto wie? :całus::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.11.2017 at 18:38, Blondi napisał:

@erika   córka na górze?:płacz:  już widzę  ,kontrol non stop,,,dziękuję,,nie dla mnie,,,,Ja jestem wybredna,,czemu? bo już rodziny za scianą nigdy nie chcę,,mialam już i dziękuję bardzo za cudowny gratis,,,wszędzie nosa wtykali,,wszędzie,,ale nie piszę aby kogoś zrazić,,Tobie życzę wytrwałosci na tej ofercie ,,,:hahaha: będzie dobrze,,, Jedziesz na święta ? 

@Blondi serducho moje :serce: ale tu jest płaca hoho tak jakby były dwie osoby :p ale jest  jedna . Zobaczymy :love:czas pokaże?  Córka pdp w rozmowie spisała sie na medal:hahaha: nawet lubi bigos polski:p:cool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Apeluję do niektórych opiekunek, opuszczając swoją sztelę zostawcie  w lodówce i zamrażarce miejsce dla zmienniczki!!!     To co ty ugotujesz względnie kupisz a następnie zamrozisz ,ja i tak tego nie będę jadła , nie twierdzę ,że źle gotujesz,pieczesz itd  Wspomnę również o pozostawienie przez Ciebie w mojej obecnej szafie odzieży, a na biurku komputer.. ..:donos::nie_mówię::ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.12.2017 at 19:36, erika napisał:

Apeluję do niektórych opiekunek, opuszczając swoją sztelę zostawcie  w lodówce i zamrażarce miejsce dla zmienniczki!!!     To co ty ugotujesz względnie kupisz a następnie zamrozisz ,ja i tak tego nie będę jadła , nie twierdzę ,że źle gotujesz,pieczesz itd  Wspomnę również o pozostawienie przez Ciebie w mojej obecnej szafie odzieży, a na biurku komputer.. ..:donos::nie_mówię::ostrzegam:

Trafiłaś na takie rarytasy ,,gotowe żarcie i komputerek czekał na Ciebie??? ja też się nie zabieram nigdy do jedzenia czegoś zamrożonego w zamrażarce-fujjj,,,,a ja wiem ,ile lat cos tam leży?? ale nie raz widziałam zamrożone coś przez zmienniczke i babcia kazała to wyrzucić,,bardzo dobra i odpowiednia decyzja,,a mi dlugo nie mówić ,,bo ja od razu wszystko co zapakowane w jakies pudełeczka po lodach to od razu weg ,,:) ja takich wynalazków nie lubię ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pierwszy raz zmieniłam niePolkę...Najpierw była tu Austriaczka, potem Niemka. Były po dwa tygodnie każda,  więc strasznej tragedii nie ma....ale...No właśnie...Niemka wyciągała glony ze stawu,  woziła taczką kartony z książkami z miejsca A do miejsca B. Szafki opróżniała i pucowała...Ale lodówkę zostawiła pustą. Ja nie robię tego co poprzedniczki. Powiedziałam pdp że sprzątać wewnątrz będę wyłącznie na jej życzenie ( nie jest fanką mopa i odkurzacza). Za ogród się nie biorę, chociaż chwasty przypominają dżunglę. Kartony pewnie Niemka będzie znowu targać po moim wyjeździe. Lodówka jest pełna. Babka zadowolona i najedzona. Czego chcieć więcej? Sama nie wiem....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne priorytety w tej pracy. Stąd czasem niezadowolenie ze zmienniczek. Mnie nigdy nie przeszkadzało to co zostawiła zmienniczka, ale czasem ich zachowanie w czasie zmiany kiedy byłyśmy razem wkurzało. Raz miałam zmienniczkę idealną, u Gangreny. Też uważała że każdy robi po swojemu i tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Każdy ma inne priorytety w tej pracy. Stąd czasem niezadowolenie ze zmienniczek. Mnie nigdy nie przeszkadzało to co zostawiła zmienniczka, ale czasem ich zachowanie w czasie zmiany kiedy byłyśmy razem wkurzało. Raz miałam zmienniczkę idealną, u Gangreny. Też uważała że każdy robi po swojemu i tyle w temacie. 

Mnie to bardziej irytuje i śmieszy niż przeszkadza.No bo na co komu jeden knedelek????Niech tam sobie każda po swojemu robi,ok i ja tak robię ,ale nie wprowadzam zmian,które są dla nas niekorzystne.A przynajmniej się staram:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, foczka63 napisał:

Mnie to bardziej irytuje i śmieszy niż przeszkadza.No bo na co komu jeden knedelek????Niech tam sobie każda po swojemu robi,ok i ja tak robię ,ale nie wprowadzam zmian,które są dla nas niekorzystne.A przynajmniej się staram:)

 

Tez sie zastanawialam,  po co ktos pozostawil prawie puste opakowania po ketchupie, majonezie itp. , przeciez takiej resztki  nawet wydrapac sie nie dalo.

I doszlam do jednego wniosku.

Po to, zeby lodowka nie byla pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, foczka63 napisał:

Mnie to bardziej irytuje i śmieszy niż przeszkadza.No bo na co komu jeden knedelek????Niech tam sobie każda po swojemu robi,ok i ja tak robię ,ale nie wprowadzam zmian,które są dla nas niekorzystne.A przynajmniej się staram:)

Cyt. " No bo na co komu jeden knedelek ???? " .....Na wypadek wojny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

 

Tez sie zastanawialam,  po co ktos pozostawil prawie puste opakowania po ketchupie, majonezie itp. , przeciez takiej resztki  nawet wydrapac sie nie dalo.

I doszlam do jednego wniosku.

Po to, zeby lodowka nie byla pusta.

Doszłam do tego już dawno. I nie tylko w lodówce ale różne środki czystościowe. Już się nasprzątałam tych pustych opakowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Teresadd napisał:

Zawsze mówię zmienniczce,żeby zostawiła mi to co zastała.Cudów nie potrzebuje na powrót.Różnie z tym bywało.W pierwszym tygodniu przegląd gospodarstwa i dokupuję co potrzebne.

 

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt. " No bo na co komu jeden knedelek ???? " .....Na wypadek wojny ?

 

8 godzin temu, Teresadd napisał:

Zawsze mówię zmienniczce,żeby zostawiła mi to co zastała.Cudów nie potrzebuje na powrót.Różnie z tym bywało.W pierwszym tygodniu przegląd gospodarstwa i dokupuję co potrzebne.

A mówić to sobie możesz. Posłuchać też można. A zrobić swoje i tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...