Skocz do zawartości

ograniczyć palenie i gejostwo!


Gość sindbad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usłyszałem w wiadomościach, że pis chce, żebyśmy nie palili na przystankach, balkonach, a nawet we własnych samochodach, bo szkodzimy sobie i innym. W TAKIM RAZIE PROSZĘ TEŻ zadbać o moją psychikę i zabronić pokazywania się gejom na przystankach, balkonach, samochodach i miejscach publicznych. Bedę zdrowszy na płucach i psychice. Pozdrowiena dla Raczka, którego tak tvn lansuje w swoich programach doprowadzając do mdłości ZDROWYCH facetów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powielam życzenie dobrego zdrówka psychicznego dla siebie ...

A swoja droga , bardzo kocham Raczka ... Trochę zrobilo mi się nieswojo po obwieszczeniu orientacji . Zgorszona się nie czuje...A jednak zrobilo mi się jakoś nie tak. Szanuję wybor, głoszenie prawdy. Ale po co tak głośny szum medialny... Fajni faceci a budzą tyle emocji .. niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tylko to taka roznica ze palisz z wyboru a pedalem jestes bo taki sie urodziles. Ciekawe co bys mowil gdyby nie pociagaly cie kobiety...myslisz ze mozesz wybrac do kogo czujesz pozadanie??niekoniecznie

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a jak juz dochodzimy do pkt gdzie kazdy traktuje dany temat jak koncert zyczen, to zycze sobie ograniczenia głoszenia pogladow rodem z ciemnogrodu, nizin (a)społecznych i totalnego kołtuństwa. a z paleniem to słusznie, nie bedzie mi ktos zdrowia niszczył.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John_Doe
Tylko to taka roznica ze palisz z wyboru a pedalem jestes bo taki sie urodziles. Ciekawe co bys mowil gdyby nie pociagaly cie kobiety...myslisz ze mozesz wybrac do kogo czujesz pozadanie??niekoniecznie

Nie znam żadnego geja (przynajmniej nikt ze znajomych się nie przyznał) i nie rozumiem skąd się tacy biorą. Nie uważam, że ludzie się z tym rodzą. Mają przecież wybór i zwykle pada na reprezentanta płci przeciwnej. Gejostwo to wg mnie bardziej moda niż wynaturzenie z przyrodzenia. Pewności jednak nie mam, bo zdarzają się na przykład homoseksualne psy i nie wiem czy one tylko powtarzają za ludźmi, czy tak im się zdarzyło. W każdym razie w naturze tak nie miało być i jest to nienormalne w negatywnym znaczeniu tego słowa. Przepraszam wszystkich gejów ale znaleźlibyście sobie jakieś żeńskie partnerki, przecież kobiet jest więcej niż mężczyzn. Tylko nie mówcie, że brzydkie są (jeśli któryś tak uważa to niech jeszcze raz popatrzy na dotychczasowego partnera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to, by wyciąć gejów w pień. Stanowczo przeciwny jestem rozwiązaniom siłowym. Tak jednak nie miało być w naturze, po prostu pewnego słonecznego dnia dwóch panów się zabójczo nudziło i zaczęli się "bawić". Zobaczył to trzeci, poszedł do swojego kółka znajomych i przedstawił sprawę, co innym się spodobało i już było ich więcej. Homoseksualizm jest wypaczeniem. Obojętnie czy będzie tolerować się go czy nie, nie przestanie nim być. Nie znaczy to, że ludzie o tej orientacji przestają być ludźmi. Homoseksualizm jest według mnie chorobą i trzeba nią leczyć (choć w tym zdaniu mogę się mylić). Tolerancję jakąś zachowuję, niech tylko nikt nie mówi, że gejostwo jest właściwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odniosę sie do pierwszego postu. Gdzieś tam wspomniałam że oduczam się palić. Jest bardzo trudno i ciężko. .Ja nie palę "już "22 dni ----to jest dla mnie dużo po 35 latach palenia. W domu zabroniłam wszystkim palić. Teraz wyobraźcie sobie jak stojąc na przystanku czuję smród z papierosa ,którego ktoś koło mnie pali. Dobrze czytacie -SMRóD -teraz dopiero czuję jak to śmierdzi. Ohyda ! I tak ja też jestem za zakazem palenia na przystankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jak tak czytam to co większośc pisze to aż mnie oczy i głowa boli. Macie coś do gejów??!!

Nie jestem jednym z nich ale to nie znaczy że nie mogę ich bronic, a będę.

Tak więc po pierwsze, dlaczego pisząc "homoseksualizm" macie na myśli geja i że zły?? Jak by ci się na polu dwie dziewczyny całowały to byś jeszcze zapytał czy możesz się przyłączyc(odnośnie do facetów). Lesbijka dobra, gej zły... nie kumam. Też mi nie jest fajnie jak widze dwóch facetów ale po prostu się odwróce i to wszystko a nie będę gadał że to złe i że choroba. Jedni tacy są z wyboru inni od urodzenia, a jak ci to nie pasuje to albo JEMU to powiedz albo się zamknij.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyboru inni od urodzenia

Nie umiem tego zrozumieć jednoznacznie.

Nie mam na myśli, że geje są źli. Gdybym jakiegoś znał pewnie uważałbym go za dobrego kumpla. Ale gejostwo jest złe. I źle się dzieje że o tym jest tak głośno w mediach. To rozpowszechnia złe nawyki. Teraz homoseksualistami nie są już tylko ludzie, którzy są, ale jeszcze rzesze innych przyjmują niewłaściwą orientację by nadążyć za modą. To jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na myśli, że geje są źli.
Ale gejostwo jest złe.

ciekawe jak to możliwe...

Piszecie serio jak niepełnosprytni... zastanówcie się trochę na tym co wysyłacie na forum bez kitu. Zakaz palenia jest potrzebny od zaraz. Nie ten dotyczący miejsca zamieszkania ale terenów publicznych. Po pierwsze, palacze trują innych i nikt nie znajdzie dowodów, ażeby temu zaprzeczyć. Po drugie homoseksualizm (a nie "gejostwo" bo takie słowo nie istnieje w normalnym słowniku) nie jest wypaczeniem. Po trzecie, dziś w porównaniu ze starożytnością jest mniej homoseksualizmu na świecie, a Bycie gejem czy lesbijką nie wiąże się w całości z seksem jak wiele ludzi myśli. Tu chodzi o mózg i to co się w nim dzieje. Jeżeli nie pociąga kogoś płeć przeciwna to rudno. Jeżeli mi się nie będzie podobać dziewczyna która podoba się większości innych facetów to znaczy że jestem chory? Macie poronione pomysły... Po czwarte, wyobraźcie sobie że z Was (domyślnie jako heteroseksualnych) chcą zrobić homoseksualistów poprzez terapie u psychiatry i konsultacje psychologiczne. I co? Uważacie że uda im się zmienić Waszą orientację? Po piąte, John_Doe: Skąd wiesz co miało być w naturze? Może nie miało być ewolucji i to jest wypaczenie, może nie miało być cywilizacji, ludzi, pór roku. Lepiej przestań się masturbować bo przecież natura nie po to stworzyła organy rozrodcze żebyś plemniki marnował tylko żebyś miał możliwość zachowania gatunku. Jakim prawem twierdzisz ze dwóch panów zaczęło się bawić. To, że ktoś pójdzie z osobnikiem tej samej płci do łóżka bez emocjonalnej więzi z nim, nie oznacza że jest homoseksualny. Po takim zachowaniu nie można tego stwierdzić. Powiedz mi jeszcze w którym spisie chorób figuruje homoseksualizm. Następna sprawa. Psy NAŚLADUJĄ ludzi!? To nieźle... zdaj sobie sprawę że homoseksualne relacje były w naturze od zawsze i tego nie zmienisz. Ludzie nie przekonują się do gejów i lesbijek bo im się to zaczyna podobać. Po prostu całe społeczeństwo musi gonić poglądami za wzrostem gospodarczym i ogólnym rozwojem. To wg mnie jest wyższy stopień ewolucji. Inaczej jako naród zostaniemy zdegradowani i stoczymy się niżej niż byliśmy w czasach komunistycznych

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John_Doe
Nie mam na myśli, że geje są źli.
Ale gejostwo jest złe.

ciekawe jak to możliwe...

Geje jako osoby nie są złe. Mogą być wspaniałymi ludźmi. Homoseksualizm natomiast (czyli to gejostwo) odnosi się do ekhm... "idei". Jeśli nie dostrzegasz różnicy to odmawiam dalszej konwersacji.

Piszecie serio jak niepełnosprytni...

Niepełnosprytni? A takie słowo jest w słowniku? Z drugiej strony "serio" napisałem kiedyś jak moja ciocia ("brak danych dot. jej niepełnosprytności").

Po drugie homoseksualizm (...) nie jest wypaczeniem.

A czym? Czymś godnym pochwały i naśladowania?

Po trzecie, dziś w porównaniu ze starożytnością jest mniej homoseksualizmu na świecie

Jak dobrze, że wszystkie piramidy w Egipcie są pokryte hieroglifami na ten temat.

Jeżeli mi się nie będzie podobać dziewczyna która podoba się większości innych facetów to znaczy że jestem chory?

Nie. To wciąż kwestia gustu, a nie orientacji.

John_Doe: Skąd wiesz co miało być w naturze?

Tak zakładam biorąc pod uwagę realną sytuację na tym świecie.

Lepiej przestań się masturbować bo przecież natura nie po to stworzyła organy rozrodcze żebyś plemniki marnował tylko żebyś miał możliwość zachowania gatunku.

Daleko wysunięta hipoteza z tą masturbacją. Masz tu punkt ode mnie za ogólny przekaz tego zdania. Jednak plemniki marnują się tak czy owak. Niekoniecznie w wyniku wyżej wymienionych czynności (tyle ich było, a trafiło akurat na ciebie).

Natura nie po to stworzyła też rozdzielnopłciowe gatunki, by kopulowały ze sobą osobniki tej samej płci.

Jakim prawem twierdzisz ze dwóch panów zaczęło się bawić.

Prawem wolności słowa.

Lubię sobie powymyślać. To nieco urozmaica szarą konwersację.

To, że ktoś pójdzie z osobnikiem tej samej płci do łóżka bez emocjonalnej więzi z nim, nie oznacza że jest homoseksualny.

To oznacza, że p***rzy gdzie popadnie. Albo za dużo pije/ćpa/używa. Chyba, że do niczego nie dojdzie.

Powiedz mi jeszcze w którym spisie chorób figuruje homoseksualizm.

Społecznych. To jeden z nich (spisów).

Następna sprawa. Psy NAŚLADUJĄ ludzi!? To nieźle... zdaj sobie sprawę że homoseksualne relacje były w naturze od zawsze i tego nie zmienisz.

Naszczęście były w znacznej mniejszości. Nie mówili też o nich w telewizji.

Ludzie nie przekonują się do gejów i lesbijek bo im się to zaczyna podobać. Po prostu całe społeczeństwo musi gonić poglądami za wzrostem gospodarczym i ogólnym rozwojem. To wg mnie jest wyższy stopień ewolucji. Inaczej jako naród zostaniemy zdegradowani i stoczymy się niżej niż byliśmy w czasach komunistycznych

Homoseksualizm raczej nie idzie w parze z rozwojem. Bez niego nie grozi nam też staczanie się społeczeństwa. Chyba, że znacząco wpływa on na zależności między zorzą polarną, a kolarstwem w Kenii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam to bez kitu monitor sobie brudze xD jeżeli zgadzasz się z tym że natura nie stworzyła dwóch płci po to żeby kopulowały osobniki jednej z nich to w takim razie zastosuj się do tej samej zasady związenej z masturbacją, tak jak wcześniej pisałem. Przestań dłubać w nosie bo palce zostały stworzone jako część ciała służąca do chwytania. Nie pływaj bo kończyny człowieka zostały przystosowane do chodzenia... mógłbym dalej wymieniać dlatego jeżeli uważasz że to wypaczenie zastosuj się do moich porad. Wtedy będziesz mógł prezentować swoje poglądy bez problemu... A niepełnosprytni to był kolokwializm. Wejdź na wikipedie i poczytaj jak umiesz. Zakładasz przebieg przeszłości na podstawie REALNEJ sytuacji na świecie? Hmm to widocznie jesteś jedyny który to umie oO

Zrobimy inaczej. Powim Ci że wylądowałem w łóżku z facetem. Kiedyś kilka lat temu. On jest heteroseksualny tak samo jak ja. Nie ćpamy, nie palimy, alkohol okazyjnie najczęściej przy toastach. I co powiesz? Jesteśmy chorzy?

Szukałem w necie i jakoś nie znalazłem homoseksualizmu jako choroby społecznej. Do nich należą nikotynizm alkoholizm itp ale homoseksualizmu tam nie było. Pokaż mi WIARYGODNE źródło. Chociażby opinię autorytetu w tej sprawie (np. Lew Starowicz)

A relacje homoseksualne nie były w mniejszości... poczytaj trochę o plemionach ameryki łacińskiej albo o rzymskich rodach wyższych lub niższych, tak samo o konkwistadorach i niewolnikach afrykańskich.

Nie grozi staczanie społeczeństwa? To wyobraź sobie że na wokół Polski wszędzie toleruje się homoseksualizm. Nawet na wschodzie. U nas nie ma na to szans. Pacyfikujemy parady równości i nie pozwalamy legalizować związków homoseksualnych. To jest ograniczenie prawa wolności słowa i wolności osobistej. Zamknięcie ust homoseksualistom powoduje fale protestów zarówno homo jak i heteroseksualistów. Władza przekształca się w absolutną bo obywatele nie mają wpływu na rządzących. Wstępuje dyktator żeby zrobić porządek ze wszystkimi "wrogami narodu i pedałami". A wcześniej wywalaja nas z paktów międzynarodowych bo nie potrafimy się podporządkować innym. Zostajemy sami w środku kotła. Tak swyglądają mniej więcej dzieje każdego kraju który nie potrafi się dostosować do sposobu rozwoju krajów silniejszych i stabilniejszych.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John_Doe
jak to czytam to bez kitu monitor sobie brudze xD

Przed przeczytaniem reszty tego postu przynieś sobie ściereczkę :P

jeżeli zgadzasz się z tym że natura nie stworzyła dwóch płci po to żeby kopulowały osobniki jednej z nich to w takim razie zastosuj się do tej samej zasady związenej z masturbacją, tak jak wcześniej pisałem. Przestań dłubać w nosie bo palce zostały stworzone jako część ciała służąca do chwytania. Nie pływaj bo kończyny człowieka zostały przystosowane do chodzenia... mógłbym dalej wymieniać dlatego jeżeli uważasz że to wypaczenie zastosuj się do moich porad.

Zakładam że wiesz co to klocki Lego. Przejawiają pewną interesującą cechę. Otóż jedne do siebie pasują, inne nie. Czasami udaje się łączyć różne części z różnych typów. Jest to ciekawe i daje wiele możliwości. Ale jeszcze nie widziałem, by bez psucia ich udało się komuś połączyć część Lego Duplo z częścią z Lego system.

Wtedy będziesz mógł prezentować swoje poglądy bez problemu...

Kocham problemy.

Wejdź na wikipedie i poczytaj jak umiesz.

Nie, nie umiem wejść na wikipedię i poczytać. Przeglądam internet na ślepo. Co do samej wikipedii to różne rzeczy się tam znajdują, niekoniecznie zgodne z prawdą. Nie radzę używać jej jako źródła informacji niepodważalnych.

Zakładasz przebieg przeszłości na podstawie REALNEJ sytuacji na świecie? Hmm to widocznie jesteś jedyny który to umie oO

Zawsze byłem wyjątkowy xD

Zrobimy inaczej. Powim Ci że wylądowałem w łóżku z facetem. Kiedyś kilka lat temu. On jest heteroseksualny tak samo jak ja. Nie ćpamy, nie palimy, alkohol okazyjnie najczęściej przy toastach. I co powiesz? Jesteśmy chorzy?

Nie, bo zakładam, że "do niczego nie doszło". W przeciwnym razie wychodzimy z tematu orientacji i wchodzimy w dezorientację.

Szukałem w necie i jakoś nie znalazłem homoseksualizmu jako choroby społecznej. Do nich należą nikotynizm alkoholizm itp ale homoseksualizmu tam nie było. Pokaż mi WIARYGODNE źródło. Chociażby opinię autorytetu w tej sprawie (np. Lew Starowicz)

Dałbym link, ale za to ostrzeżenia są na tym forum. Wiele autorytetów unika wypowiadania się na ten temat. Ja też następnym razem będę.

A relacje homoseksualne nie były w mniejszości... poczytaj trochę o plemionach ameryki łacińskiej albo o rzymskich rodach wyższych lub niższych, tak samo o konkwistadorach i niewolnikach afrykańskich.

Odliczając resztę ludności świata, to rzeczywiście w mniejszości nie były. Ale miło się dowiedzieć, że i takie kultury istniały. Boję się chwili, gdy odkryjesz przede mną fakt, że nasza populacja cudem przetrwała, bo wszyscy byli "homo".

Nie grozi staczanie społeczeństwa?

Bez homoseksualizmu. Tak by wychodziło z tego, co napisałem. Rzeczywiście wychodzi na to, że to brednie. Jednak założenie to odnosi się do sytuacji w najbliższym czasie nieprawdopodobnej, a staczanie się samo w sobie jest procesem długotrwałym, więc nie ma jak tego sprawdzić :P

To wyobraź sobie że na wokół Polski wszędzie toleruje się homoseksualizm.

Chcesz żebym na zawał padł przed monitorem? (Już widzę, że mnie homofobem nazwiesz :P)

Pacyfikujemy parady równości i nie pozwalamy legalizować związków homoseksualnych. To jest ograniczenie prawa wolności słowa i wolności osobistej. Zamknięcie ust homoseksualistom powoduje fale protestów zarówno homo jak i heteroseksualistów.

Ano cholerycy muszą się wykrzyczeć. Niech sobie paradują, kontrparadują itp. Jakby to miało coś zmienić. Ja nie popieram żadnych z tych parad. Są bezsensowne i tamują ruch uliczny.

Władza przekształca się w absolutną bo obywatele nie mają wpływu na rządzących.

Znajdźmy sobie zaborcę. Albo poprzyjmy anarchię.

Wstępuje dyktator żeby zrobić porządek ze wszystkimi "wrogami narodu i pedałami". A wcześniej wywalaja nas z paktów międzynarodowych bo nie potrafimy się podporządkować innym. Zostajemy sami w środku kotła. Tak swyglądają mniej więcej dzieje każdego kraju który nie potrafi się dostosować do sposobu rozwoju krajów silniejszych i stabilniejszych.

Miło. Też postawię sobie w pokoju kryształową kulę :P Tak na serio to mało mnie to obchodzi. Nie mam na to wpływu. Poza tym Niemcom nie podobają się scientolodzy (czy jak oni się tam nazywają) i jakoś ich z niczego za to nie wywalili. Niewielu ludziom podoba się zwyczajna pogoda w Anglii i też nic się z tego powodu strasznego nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol a

ale jaja , dobre teksty z tymi klockami i nie tylko hahahahahahahahhahaha , lubię czytać coś takiego , a na temat gejów co tam ja sie mogę wypowiedzieć : jak byli to niech se będą , jak żyli to niech se żyją , każdy ma tam jakieś swoje zdanie i niech tak będzie ale dyskryminować nie można itp ble ble ble czekam az mnie skreślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam to bez kitu monitor sobie brudze xD

Przed przeczytaniem reszty tego postu przynieś sobie ściereczkę :P

jeżeli zgadzasz się z tym że natura nie stworzyła dwóch płci po to żeby kopulowały osobniki jednej z nich to w takim razie zastosuj się do tej samej zasady związenej z masturbacją, tak jak wcześniej pisałem. Przestań dłubać w nosie bo palce zostały stworzone jako część ciała służąca do chwytania. Nie pływaj bo kończyny człowieka zostały przystosowane do chodzenia... mógłbym dalej wymieniać dlatego jeżeli uważasz że to wypaczenie zastosuj się do moich porad.

Zakładam że wiesz co to klocki Lego. Przejawiają pewną interesującą cechę. Otóż jedne do siebie pasują, inne nie. Czasami udaje się łączyć różne części z różnych typów. Jest to ciekawe i daje wiele możliwości. Ale jeszcze nie widziałem, by bez psucia ich udało się komuś połączyć część Lego Duplo z częścią z Lego system.

Wtedy będziesz mógł prezentować swoje poglądy bez problemu...

Kocham problemy.

Wejdź na wikipedie i poczytaj jak umiesz.

Nie, nie umiem wejść na wikipedię i poczytać. Przeglądam internet na ślepo. Co do samej wikipedii to różne rzeczy się tam znajdują, niekoniecznie zgodne z prawdą. Nie radzę używać jej jako źródła informacji niepodważalnych.

Zakładasz przebieg przeszłości na podstawie REALNEJ sytuacji na świecie? Hmm to widocznie jesteś jedyny który to umie oO

Zawsze byłem wyjątkowy xD

Zrobimy inaczej. Powim Ci że wylądowałem w łóżku z facetem. Kiedyś kilka lat temu. On jest heteroseksualny tak samo jak ja. Nie ćpamy, nie palimy, alkohol okazyjnie najczęściej przy toastach. I co powiesz? Jesteśmy chorzy?

Nie, bo zakładam, że "do niczego nie doszło". W przeciwnym razie wychodzimy z tematu orientacji i wchodzimy w dezorientację.

Szukałem w necie i jakoś nie znalazłem homoseksualizmu jako choroby społecznej. Do nich należą nikotynizm alkoholizm itp ale homoseksualizmu tam nie było. Pokaż mi WIARYGODNE źródło. Chociażby opinię autorytetu w tej sprawie (np. Lew Starowicz)

Dałbym link, ale za to ostrzeżenia są na tym forum. Wiele autorytetów unika wypowiadania się na ten temat. Ja też następnym razem będę.

A relacje homoseksualne nie były w mniejszości... poczytaj trochę o plemionach ameryki łacińskiej albo o rzymskich rodach wyższych lub niższych, tak samo o konkwistadorach i niewolnikach afrykańskich.

Odliczając resztę ludności świata, to rzeczywiście w mniejszości nie były. Ale miło się dowiedzieć, że i takie kultury istniały. Boję się chwili, gdy odkryjesz przede mną fakt, że nasza populacja cudem przetrwała, bo wszyscy byli "homo".

Nie grozi staczanie społeczeństwa?

Bez homoseksualizmu. Tak by wychodziło z tego, co napisałem. Rzeczywiście wychodzi na to, że to brednie. Jednak założenie to odnosi się do sytuacji w najbliższym czasie nieprawdopodobnej, a staczanie się samo w sobie jest procesem długotrwałym, więc nie ma jak tego sprawdzić :P

To wyobraź sobie że na wokół Polski wszędzie toleruje się homoseksualizm.

Chcesz żebym na zawał padł przed monitorem? (Już widzę, że mnie homofobem nazwiesz :P)

Pacyfikujemy parady równości i nie pozwalamy legalizować związków homoseksualnych. To jest ograniczenie prawa wolności słowa i wolności osobistej. Zamknięcie ust homoseksualistom powoduje fale protestów zarówno homo jak i heteroseksualistów.

Ano cholerycy muszą się wykrzyczeć. Niech sobie paradują, kontrparadują itp. Jakby to miało coś zmienić. Ja nie popieram żadnych z tych parad. Są bezsensowne i tamują ruch uliczny.

Władza przekształca się w absolutną bo obywatele nie mają wpływu na rządzących.

Znajdźmy sobie zaborcę. Albo poprzyjmy anarchię.

Wstępuje dyktator żeby zrobić porządek ze wszystkimi "wrogami narodu i pedałami". A wcześniej wywalaja nas z paktów międzynarodowych bo nie potrafimy się podporządkować innym. Zostajemy sami w środku kotła. Tak swyglądają mniej więcej dzieje każdego kraju który nie potrafi się dostosować do sposobu rozwoju krajów silniejszych i stabilniejszych.

Miło. Też postawię sobie w pokoju kryształową kulę :P Tak na serio to mało mnie to obchodzi. Nie mam na to wpływu. Poza tym Niemcom nie podobają się scientolodzy (czy jak oni się tam nazywają) i jakoś ich z niczego za to nie wywalili. Niewielu ludziom podoba się zwyczajna pogoda w Anglii i też nic się z tego powodu strasznego nie dzieje.

Wstyd mi za takich ludzi... nie popierasz swoich tez żadnymi racjonalnymi poglądami. Na wszystko odpowiesz tak dla beki ale to w tej chwili mówi o braku pomysłów na kontrargumenty... gdybyś chciał normalnie podyskutować to pisałbyś jak poważny człowiek a nie jak sfochany gimnazjalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja , dobre teksty z tymi klockami i nie tylko hahahahahahahahhahaha , lubię czytać coś takiego , a na temat gejów co tam ja sie mogę wypowiedzieć : jak byli to niech se będą , jak żyli to niech se żyją , każdy ma tam jakieś swoje zdanie i niech tak będzie ale dyskryminować nie można itp ble ble ble czekam az mnie skreślicie

To jest najzdrowsze podejście:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John_Doe
Wstyd mi za takich ludzi... nie popierasz swoich tez żadnymi racjonalnymi poglądami. Na wszystko odpowiesz tak dla beki ale to w tej chwili mówi o braku pomysłów na kontrargumenty... gdybyś chciał normalnie podyskutować to pisałbyś jak poważny człowiek a nie jak sfochany gimnazjalista.

Masz rację. Prawie. Jeśli racjonalnym poglądem popierającym brak poparcia dla homoseksualizmu, nie jest poparcie dla heteroseksualizmu, to nie wiem czym lepiej poprzeć swój brak poparcia dla popierających homoseksualizm (wiem, wiem, mam wąskie horyzonty). Lecz jednak. Stało się. Po jakimś czasie skończyły mi się argumenty. Jednak gdybyś poczytał jeszcze raz moje posty, znalazłbyś w nich jakieś. Popierasz swoje racje faktami, które wydają się być sprawdzone, szanuję to (może nie widać, ale tak). Ale jakich kontrargumentów oczekujesz przejawiając wyraźną niechęć do mojej osoby? Normalna dyskusja poważnego człowieka natomiast raczej nie zaczyna się od wzmianki o masturbacji. A co do sfochanego gimnazjalisty... Tacy piszą zupełnie inaczej (nie przytoczę, wyrosłem (tak, nawet mi się to udało) z tego typu tekstów około dwóch lat temu).

Aha! I nie wstydź się za mnie, nie jestem z rodziny :P

***

Podejście Karola jest naprawdę zdrowe!!! Jajamamajka, znowu masz rację! :P

***

Przydałoby się chyba powoli kończyć ten wątek. Albo odświeżyć. Jak kto potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...