Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającej Seniorki, ZUS od średniej krajowej, KRANENBURG , 1200€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

prohuman_logo.png

Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332
poszukuje:

Opiekunka do Pani

Wynagrodzenie: 1200€ netto miesięcznie 
Miejscowość: KRANENBURG (okolice holenderskiej granicy), Niemcy

NASZE STAŁE SPRAWDZONE ZLECENIE, POLECAMY! 

form.png

 

O podopiecznej

Podopieczną jest PANI. Jest osobą o bardzo spokojnym usposobieniu. Cierpi na niezaawansowaną demencję i ogólne osłabienie starcze.  Podopieczna dobrze śpi, nie trzeba wstawać w nocy. Lubi oglądać telewizję, nosi aparat słuchowy, ma słaby słuch. Rodzina wywodzi się ze starej szlachty. W pobliżu mieszka rodzina, jest bardzo pomocna. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym na przedmieściach Kranenburga, do dyspozycji opiekunki własny pokój i Internet.
 

Obowiązki

Wymaga wsparcia przy większości codziennych czynności, jak ubieranie, utrzymanie higieny, pomoc w toalecie. Porusza się o balkoniku – konieczne wsparcie przy siadaniu i wstawaniu (nie ma transferu). Ważne jest aby kontrolować ilość spożywanych przez podopieczną płynów.

Warunki mieszkaniowe

Własny pokój + Internet

Wymagania

Poszukujemy OPIEKUNKĘ z KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości LINDLAR (niedaleko Kolonii).

Oferujemy

Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK).

Kontakt

+48 71 725-36-64
+48 669-656-972, 692 -258-865
www: prohuman.pl

lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!

form.png

form.png

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...