Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Gość Franciszka

Czy macie sposoby na zatkaną muszlę?

Rekomendowane posty

Gość Franciszka   
Gość Franciszka

Dzień dobry dziewczyny. Mam pytanie o muszlę w wc, która ciągle się zapycha. Mam tutaj spiralę, ale jak zapewne wiecie to nic przyjemnego. Babcia używa za dużo papieru i do tego dorzuca mokre chusteczki. Mnie samej to tez się zdarza, bo tam jest jakiś problem z rurkami, ale podopiecznej nie ma kto tego zrobić. Czy wiecie czy jest jakiś sposób na to wszystko, żeby się nie babrać obrzydliwą przetykaczką ani spiralą? Czasami działa czas i po 15 minutach to wszystko schodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Maria Jolanta    213

Jednym ze sposobów jest wlanie 1-3 butelek octu, najlepiej na noc.

Ale to nie jest pewny sposób, jednak przetykaczka pewniejsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
erika    706

Franciszka , miałam podobny problem :( Zgłaszałam rodzinie , ta kanaliza to starocie , nie pozostaje nic innego jak  na bieżąco "przepychać rury" dopóki smród i brud nie zapcha całkowicie rur i wezwą fachowca 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anka   
Gość Anka

Ja też to przechodziłam, ale agencja i rodzina powtarzali jak mantra, że nic się nie da zrobić bo to stare budownictwo. Zamówiłam na swój koszt szpeca od rur. Są dwa sposoby. Spróbuj spuszczać na dwa razy, czyli papier za drugim razem i korzystać tylko z miękkiego papieru, który w wodzie się od razu rozpływa lub pomóc mu płynem do rur typu kret i zalewać wrzątkiem przed spuszczeniem. Ewentualnie zostaje ci jeden ze sposobów które znalazłam, ale to wszystko jest chore, bo w normalnym domu takie sytuacje nie powinny mieć miejsca i co jak co, ale agencja powinna to zrozumieć. 

wynalazek koreański: 

i jeszcze dużo fajniejsze rozwiązanie z usa.

Na pewno przynajmniej raz powinnaś poprosić kogoś o przetkanie muszli spiralą, bo tam może są jakieś pooblepiane rury i pomoże. Ja tak zrobiłam i miałam do końca stelli spokój. Powodzenia. ROzumiem cie bo wiem jak takie małe rzeczy potrafią popsuć miejsce. Anka

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jaga8584    7

Coca cola. Wlej na noc całą  butelkę 1,5 L. A nuż pomoże?! Jeśli nie , powiedz, że będziesz chodzić na podwórko i tam podlejsz  ich kwiatki . Kiedy kwiatki uschna, moz3 zamowia speca. 

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Misia   
Gość Misia

Ta wersja koreańska to taka rosyjska ruletka - klej puści czy nie puści. Ja bym nie zaryzykowała, bo na samą myśl co dalej jest mi już słabo :)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jaga8584    7

spróbować trzeba wszystkiego, zanim fachowca sprowadza. Ma się dziewczyna w tym szambie utopić?

Miłego dnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Misia   
Gość Misia
40 minut temu, Jaga8584 napisał:

spróbować trzeba wszystkiego, zanim fachowca sprowadza. Ma się dziewczyna w tym szambie utopić?

Miłego dnia

A czy ja pisalam zeby nie probowac? Odnioslam sie do filmiku z koreanskim wynalazkiem. Milego dnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się