Skocz do zawartości

✅OD ZARAZ!✅ Mobilna Seniorka?? w domu jednorodzinnym z ogrodem? Miasteczko BARDZO BLISKO KOLONII? Codzienne wsparcie Pflegedienst ??‍⚕️, bliskość sklepów? ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅OD ZARAZ!✅ Mobilna Seniorka?? w domu jednorodzinnym z ogrodem? Miasteczko BARDZO BLISKO KOLONII? Codzienne wsparcie Pflegedienst ??‍⚕️, bliskość sklepów? ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej??
Numer oferty: 7019

Planowany termin wyjazdu: 1.07.2021
Lokalizacja: Kolonia
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w domu jednorodzinnym z ogrodem w miasteczku bardzo blisko Kolonii. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się sklepy. Pani porusza się z rollatorem, czasami potrzebuje podania ręki podczas wstawania. Razem z nią w domu mieszka mały pies rasy szpic pekińczyk. Seniorka zmaga się z demencją, potrzebuje cierpliwej opiekunki, która pomoże jej w prostych codziennych czynnościach, nie ma skłonności do ucieczki ani agresji. W nocy nie trzeba do niej wstawać. 4 razy dziennie przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Doświadczenie w opiece
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...