Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzige Pflege poszukuje:

Dwie opiekunki lub para z dobrym/ bardzo dobrym niemieckim do 4 osób / nowe zlecenie numer oferty 007584

Miejscowość: 83233 Bernau
Wynagrodzenie: 1300 -1500 € dla opiekunki +PREMIA ŚWIĄTECZNA

form.png

 

Szczegóły zlecenia

Dwie opiekunki lub para z dobrym/ bardzo dobrym niemieckim do 4 osób / nowe zlecenie
numer oferty 007584Od 2021.07.01Do ustalenia83233 Bernau1300 -1500 € dla opiekunki +PREMIA ŚWIĄTECZNA
2 opiekunki lub para z dobrym/ bardzo dobrym niemieckim do 4 osób z 83233 Bernau!Zlecenie dla 2 opiekunek lub dla pary do opieki nad 4 osobami (3 seniorki, 1 senior), które mieszkają w jednym domu.Pan ma 68 lat, waży 78 kg, ma 180 cm wzrostu. Przyznano 4 stopień niepełnosprawności. Ma demencję, nadciśnienie, inkontynencję (pieluchomajtki), jest po zawale serce, ma alergię (katar sienny). Ma zaburzenia orientacji czasowo-miejscowej. Bardzo sporadycznie może potrzebować pomocy w wyjściu do toalety. Porusza się samodzielnie. Wymaga pomocy w ubieraniu, higienie, przypominaniu o wyjściu do toalety. Jeśli chodzi o dietę senior lubi jeść dużo warzyw, sałatek, nie lubi jeść zbyt dużo mięsa. Seniora nie należy do niczego zmuszać, ma wahania nastrojów.Pani ma 86 lat, waży 65 kg, ma 156 cm wzrostu. Przyznano 4 stopień niepełnosprawności. Choruje na Alzheimera, demencję, osteoporozę, depresję, inkontynencję (pieluchomajtki). Ma zaburzenia orientacji czasowo-miejscowo-personalnej. Porusza się samodzielnie. Wymaga pomocy w ubieraniu, higienie, pielęgnacji, jedzeniu. Sporadycznie może potrzebować pomocy w wyjściu do toalety. Z charakteru jest osobą serdeczną, nieco upartą.Pani ma 69 lat, waży 80 kg, ma 167 cm wzrostu. Przyznano 2 stopień niepełnosprawności. Ma depresję i częściową inkontynencję. Ma zaburzenia orientacji czasowo-miejscowo-personalnej. Jest mobilna, porusza się sama. Wymaga pomocy w ubieraniu, higienie, pielęgnacji. Z charakteru jest osobą bardzo przyjazną, spokojną.Pani ma 94 lata, waży 75 kg, ma 160 cm wzrostu. Przyznano 4 stopień niepełnosprawności. Ma Alzheimera, osteoporozę oraz problemy z chodzeniem uwarunkowane wiekiem. Ma zaburzenia orientacji czasowej. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Wymaga zmiany podkładów, pomocy w ubieraniu, higienie, pielęgnacji. Czasami może potrzebować pomocy w wyjściu do toalety.Do dyspozycji: łóżko specjalistyczne, wózek inwalidzkiPlan dnia:

- rano: pomoc przy wstawaniu, higienie, ubieraniu, śniadaniu (przez Pflegedienst)

- przed południem: czytanie gazety, siedzenie w ogrodzie

- obiad

- po południu: czytanie, oglądanie TV, odpoczywanie, wyjście na spacer

- kolacja, oglądanie TV

- wieczorem przychodzi Pflegedienst, która przygotowuje seniora i seniorki do snu. Opiekunka wieczorem jest odpowiedzialna za kolację i ewentualną pomoc w porze nocnej.Do seniora i seniorek rano i wieczorem przychodzi Pflegedienst.

Senior i seniorki mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Do sklepów ok. 60 min. W domu jest kot.Obowiązki: pomoc w higienie, pielęgnacji, ubieraniu, prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupówDla opiekunki: własny pokój, Internet, radio, TV, możliwe połączenia telefoniczne do Polski

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)Nasza oferta:- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Obowiązki

Obowiązki: pomoc w higienie, pielęgnacji, ubieraniu, prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów

Wymagania


Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

+48 664-450-845, +48 664-450-905
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...