Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

logo_GS.png

Agencja pracy GerVita poszukuje:

ZLECENIE OD 15.07 DO MOBILNYCH SENIORÓW
Wynagrodzenie: 1600€ netto/msc
Miejscowość: 73533 Alfdorf-Pfahlbronn
Termin: 15.07.2021 na 2 msc

form.png

 

O podopiecznym

ZLECENIE OD 15.07 NA 2 MIESIĄCE Kim się opiekujemy? Nasi podopieczni to spokojne, starsze małżeństwo, które dobrze współpracuje z opiekunką. Podopieczna to 82-letnia seniorka, często leży z powodu depresji ale jest seniorką mobilną, jak jej mąż. A mąż to 84-letni senior, który jest zagorzałym fanem piłki nożnej. Z seniorem można porozmawiać na każdy temat, natomiast seniorka bywa troszkę wycofana i zamknięta, ale mimo to wszystko rozumie. Harmonogram dnia Śniadanie podopieczni przyrządzają sobie sami, opiekunka wstaje do godziny 09:00, zazwyczaj gdy podopieczni są już po śniadaniu. Po śniadaniu seniorzy lubią spędzać wolny czas czytając gazety, rozmawiając. Obiad je się dość wcześnie – już o 12:00. Przygotowuje go opiekunka, podopieczni mają apetyt i co opiekunka przygotuje to podopieczni zjedzą. Jeśli podopieczni mają ochotę na przekąskę, około 15 podaje się podwieczorek, zazwyczaj są to produkty słodkie zakupione przez opiekunkę (ciasteczka, ciasto, budyń) Kolacja również jest wcześnie – o 17:00. Zakupy Za zakupy odpowiedzialna jest opiekunka, która dostaje pieniądze od rodziny. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wybór produktów. Sklep znajduję się w odległości 800 m od zamieszkania. Jeśli będzie dzień, że zakupy są za ciężkie, córka chętnie przywiezie je samochodem Warunki mieszkalne Dom znajduje się w malowniczej wsi Pfahlbronn. Czysty, zadbany wolnostojący dom z zagospodarowanym poddaszem w całości przeznaczonym dla opiekunki, wraz z osobną łazienką. Dom posiada także ogród a w nim miejsce dla dwóch kóz, które są tylko ozdobą ogrodu. Natomiast są też kury, które codziennie znoszą jajka. Obsługa kurnika oczywiście nie należy do obowiązku opiekunki ? Kogo zapraszamy do aplikowania? W tym miejscu pracy na pewno prawie każdy będzie świetnie się czuć. Warunkiem aplikacji jest dobrze komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Stawka: 1600€ netto/msc Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem tel 731-766-599 lub 530-105-226 Firma GerVita

Do dyspozycji Opiekunki : pokój na osobnym piętrze z łazienką i Internetem. 

Inne informacje

Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie, składki odprowadzane od średniej krajowej, karta EKUZ + zaświadczenie A1.

Kontakt

Telefon kontaktowy do biura : 71 721-50-75/76 (od 8 do 16)
Telefon kom.: 530-105-226, 731-766-599
Dodatkowe informacje na nasz temat na stronie: www.gervita.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...