Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi tak, skupię się na nim, choć może być młodszy o parę ładnych lat. Tak , z 10 lat sobie dodał, t ak czuję. I tak jestem juz wyciśnięta tym maratonem pisania i randkowania w Internecie, że muszę przerwę sobie zrobić.. Już na nic zupełnie czasu ostatnio nie mialam... Wszystko poszlo w kąt... Nie, randkowanie, to ciężkie zajęcie. Kto dalby radę z miesiąc tak randkować w Internecie to już nie wiem ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Blondi tak, skupię się na nim, choć może być młodszy o parę ładnych lat. Tak , z 10 lat sobie dodał, t ak czuję. I tak jestem juz wyciśnięta tym maratonem pisania i randkowania w Internecie, że muszę przerwę sobie zrobić.. Już na nic zupełnie czasu ostatnio nie mialam... Wszystko poszlo w kąt... Nie, randkowanie, to ciężkie zajęcie. Kto dalby radę z miesiąc tak randkować w Internecie to już nie wiem ?

hahahha skąd ja to znam,,ja na nic nigdy czasu nie mam też:hahaha: ale na lisciki mam zawsze czas ,,a kąty niech czekają:hahaha: nie pali się,,trzeba się też trochę porozrywkować:hahaha: randkowanie zostaw sobie na wieczorki ,,trochę w dzien i idzie wytrzymac,,a myślisz ,że tak szybko pójdziesz w kąty jak będziesz :serce: w internecie? o nie ,,nie ma tak szybko ,sama zobaczysz jak będzie ciebie ciągło,,ale przerwa jest też wskazana,,oj tam! idzie wszystko pogodzić,,wszystko,,tylko chciec,ale jak czas smiga szybko w pracy,,jaka ta praca stała się fajna-czyż nie mówię prawdy?:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. @Blondi Dziewczyny, dziś oto ...znajomy zlikwidował swoje konto na portalu randkowym po wczorajszej naszej rozmowie.

Jak pisze do mnie  :

Cały czas słyszę Twój śmiech :-) Chciałoby się powiedzieć chwilo
trwaj ...

Niech to trwa, niech trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Serenity napisał:

Tak, to ten !

I nieźle wygląda...

Ech, nie mogę się tak emocjonować.

@Serenity już jesteś po uszy zabujała ,,już :serce: Twoje wali,,coś się zmienia i super! tak trzymać,,,ale co mi się jeszcze podoba? to ,że znalazł sobie partnerkę i wio z portalu,,może to oznaczać wiele,,np, znalazłem fajną kobietę i nie chcę szukać innej,,,wyczuwa ,że to jest właśnie ta,,,

albo znalazłem partnerkę i szybko wio z portalu aby mnie rodzina nie namierzyła ,

albo albo,,za dużo piszę,,ale zawsze trzeba miec oczy otwarte,,liczy się chwila i szczęscie,,a reszta się ułoży,,:hahaha:

39 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi bardziej interesowałby mnie ten grzeczny i kulturalny niż taki ,który próbuje wzbudzić we mnie litość taki niby poszkodowany przez los facet musi mieć j....:hahaha:

Taki niby poszkodowany przez los to dupa do potęgi entej:hahaha: a takich niegramotniaków nie brakuje,,ja też takich wymoczków nie znoszę,,facet to facet ,nie dośc że z jajami to jeszcze zaradny i grzeczny i kulturny też:hahaha: no wymarzony jak z bajki,,,przecież takich nie ma:płacz:

46 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To ten od listu i nie picia ?

Bo co do wieku to już od dawna mówię że faceci w moim wieku to stare pierdoły. :hahaha:

Bierz się za ten portal  @Maria Jolanta  wyjdziesz z tej kuchni i też nie bedziesz myślała o żarciu tylko o innej płci,,czas najwyższy to towarzystwo zmobilizowac,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Łukasz napisał:

Może i mi pisane jest coś w gwiazdach? Chyba do Toli napiszę, a jeśli mnie zaakceptuje:płacz:to po wakacjach to wrócę...jakoś pdp mnie z reguły akceptują, to i Tola mnie może zaakceptuje:całus::hahaha:

Tola to nie podopieczna:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

@Serenity gdzieś Ty takiego ideała znalazła?:)

Jolanto, jak mówią : szukajcie a znajdziecie.

Ale dużo pracy to kosztowało i ... okaże się jak długo to potrwa.

Ja tu jeszcze w Niemczech sobie posiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blondi napisał:

ale co mi się jeszcze podoba? to ,że znalazł sobie partnerkę i wio z portalu,,może to oznaczać wiele,,np, znalazłem fajną kobietę i nie chcę szukać innej,,,wyczuwa ,że to jest właśnie ta,,,

albo znalazłem partnerkę i szybko wio z portalu aby mnie rodzina nie namierzyła ,

    Znajomość moja internetowa  przetrwała kolejny dzień... Istotnie mogę wreszcie z kimś pogadać.

   Rozmówca mój zlikwidował swoje konto na portalu randkowym, ale i zauważył, że i ja powinnam swoje zlikwidować, co też zrobiłam.

        No i przepadły mi ciekawe materiały do ewentualnego wklejania tutaj  w tym temacie np wyznanie pewnego masochisty, który szukał kobiety która  potrafi być naprawdę ordynarna.i mogłaby mu naubliżać ... przed..... Masochista był  żonaty, ale nieszczęśliwy w swoim związku...

Były i inne smaczki, ale teraz priorytety mam inne .

   Myślę, że opiekunce warto szukać kogoś przez Internet i trzeba dać takiej sytuacji czas, bo jednak ewentualny partner powinien być osobą komunikatywną na odległość - ten warunek dla mnie jest prawie konieczny.

     Mój poprzedni partner nie spełniał tego warunku i to mnie obciążało przy wyjeździe. W codziennym życiu był nienaganny , ale na odległość upierdliwy, podejrzliwy, nieufny albo obrażony.

 

 

   

@Moderator I proszę o informacje jak poprawić tytuł tego tematu, z którego wypadło NA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Serenity napisał:

@Moderator I proszę o informacje jak poprawić tytuł tego tematu, z którego wypadło NA.

Dziękuję. Jest poprawione.

      Ale wyszukiwarka nadal dziwnie działa

tzn w pierwszej kolejności wskazuje zawsze brak wyników wyszukiwania,

a dopiero po przewinięciu strony pojawiają się jakieś wyniki, co jest bardzo mylące. Lepiej gdyby najpierw pojawiały się wyniki wyszukiwania, a potem ta rada, że jeśli się nic nie znalazło to trzeba szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój Steve takie listy pisze,,pisze je do setki innych też,,,na 100%:hahaha: szuka wariatki ,która się nabierze -hahahha  ale nie ja,,,:święty::hahaha: tęsknić sobie może,,raptem sie w zdjęciu zakochał-hahha

 

Guten Morgen zu dir mein Lieber, hoffe, alles ist gut mit dir, ich vermisse es, eine Nachricht von dir zu lesen, als ich dich zum ersten Mal auf der Seite getroffen habe, ich hatte es im Sinn, dass ich mein Spiel gefunden habe, aber jetzt schreibst du mir nicht Mehr, ich vermisse dich sehr und ich hoffe wirklich, dass du mir immer noch schreiben kannst, ich möchte, dass du weißt, dass wir schöne Momente haben, um gemeinsam zu teilen und ich habe echtes Interesse an dir, bitte ich liebe es wirklich von dir zu lesen, danke Steve

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi A to widzisz niemieckiego nawet poduczyć się można...Może i to by był dobry sposób na podszlifowanie języka to randkowanie? Ale trzeba by na niemieckie portale skoczyć...

    Żałuję, że musiałam wykasować swoją skrzynkę z wiadomościami, ale tam też mi się ( na polski portal ) jeden Niemiec zameldował, ale tłumaczył go jakiś dziwny program i tak dobrze jak ten twój to pisać nie umiał. No i prostaczek był, bo wciąż się pytał : magst du Sex ? Ale ja Niemca nie szukałam tylko Polaka na miejscu.

   No i chyba już 5 dzień rozmawiam z moim znaleziskiem polskim.

Wiem już gdzie mieszka i gdzie pracuje. Bardzo miły i inteligentny facet, skromny i zabawny. Kurczę, jest za dobrze....  Po tygodniu miałabym już kogoś znaleźć ? Po tygodniu na portalu dodam.

Edytowane przez Serenity
za duża przerwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

          Od dobrego tygodnia mam oto z kim pogadać do poduszki. Odczytuję dziś cały temat od początku i uwierzyć nie mogę jak mi gładko poszło. Pewnie równie gładko  nagle się wszystko  skończy... Ale cóż tam...

     Mój miły rozmówca ( +/- 50)   jest stanu wolnego i tłumaczy to ... zapracowaniem i zamiłowaniem do szachów, o których opowiadać umie godzinami. Nawet jest to zajmujące.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucyna121  Ten mój rozmówca nie mówi tylko o szachach. Ma też inne wątki. Nie, jeszcze mnie  wcale  nie znudził.No i w miarę też sam słucha. Tydzień nam  minął....  Ciekawe jak dalej pójdzie ? W przyszłym tygodniu on pracuje na drugą zmianę więc nie pogadamy. Będzie przerwa.

     W każdym razie da się wyłowić na portalu kogoś z kim można porozmawiać.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity pielęgnuj swoją znajomośc ,,a nie ważne ile będzie trwała ,,aby jak najdłużej,,jedno co mnie zastanawia? wiesz co?  to ,że Tobie cos tam narzucil czy pwiedzial ,abys Ty wyszla z portala,,bo on wyszedł,,dla mnie to takie troszkę z góry nakazane co ja musze zrobić,,takie trochę rozkazy ,,a może już zazdrosć? nie wiem ,,pisze bo mi nie daje spokoju,,czy ktoś tak po paru rozmowach zawładnął Twoim sercem ,,ale dziękuję Ci za szczerosc bo to opisalas,,a ciekawe to jest wszystko,,bo może się cudownie skończyć,,życze Ci tego,,ale trzeba się cieszyć każdą chwilą i każdym nawet malutkim szczęsciem,:serce:,można spotkac fajnych ludzi ,,poznaje się full nowych charakterów,,nowe typy -pokręcone i normalne,,ale jak jest nadawanie na tych samych falach to jest cudownie,,,:serce:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Tak, wyszłam z tego portala zupełnie, bo istotnie tak mój rozmówca sam zrobił i powiedział mi, że ja chyba  też powinnam ? No i dobrze.  Nie, głowy jednak  jeszcze nie straciłam dla niego.

Nawet myślę, że jestem osobą już dość wychłodzoną jeśli chodzi o temperaturę uczuć...

    Co do portala to napiszę jeszcze dokładniej o spotkanych tam typach, bo to wydaje mi się interesujące.

    Warto też wiedzieć, że mężczyzn było tam  znacznie więcej niż kobiet, co mnie bardzo zaskoczyło. Ale znaczy to , że każda z nas ma jednak spore możliwości wyboru.

   I bardzo mi się spodobało jedno twoje zdanie :

12 godzin temu, Blondi napisał:

trzeba się cieszyć każdą chwilą i każdym nawet malutkim szczęsciem

i tak właśnie jest.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity , to dobrze ze macie tez inne tematy, i milo czas mija na rozmowie, bo przeciez wszystko od rozmowy sie zaczyna. Ciesze sie i zycze by dobrze wszystko sie skonczylo.

samotnosc to zly stan w kazdym wieku, tylko bardzo trudno poznac kogos normalnego po 50-tce, wiem cos o tymxd przewaznie jeden temat ....sex.

zonaci , w wiecznej separacji znudzeni zonkosie stara zona szukaja wrazen , czy znajduja ? to juz nie moje zmartwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...