Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Gość aga

Medinilla

Rekomendowane posty

Gość aga   
Gość aga

Pojechałam do Praxis , musiałam podrzucic Gesundheikarte , wczoraj apteka podwiozła leki a ja dzisiaj karte odbiłam. Po drodze zajechałam rowerkiem do Aldi ponieważ czwartek dzisiaj. Ku mojemu nieszczęściu, kwiaty w nowej dostawie .  Oczywiście kupiłam sobie Medinille . Nie miałam jeszcze tej rosliny . Po dotarciu do domu dopiero sprawdziłam jak o nia trzeba dbać. He , he , he , nie wiem czy dam radę. Ma dwa pąki kwiatowe zrobię fotkę i zobaczę co będzie dalej . Ma ktoś może ten kwiat ? możecie cos napisac o pielęgnacji .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Gość aga   
Gość aga

Medinilla - prawdziwa nazwa . Cos palce moje są dzisiaj skaczące :) a i wzrok nie ten :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga
O 6.07.2017 at 10:44, Gość aga napisał:

Medinilla - prawdziwa nazwa . Cos palce moje są dzisiaj skaczące :) a i wzrok nie ten :)

Nie wiem jak poprawić w tytule nazwę kwiatu . Rozpisałam sie . Dbam o nia , nie wiem jak długo bedzie zdobiła mój pokoj . Zraszam ją kilkarazy dziennie , kwiaty ma taaaaakie egzotyczne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
erika    706
Godzinę temu, Gość aga napisał:

Nie wiem jak poprawić w tytule nazwę kwiatu

poproś Moderatora :love:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga
16 godzin temu, erika napisał:

poproś Moderatora :love:

Szukam gdzie jest @ do moderatora .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga

Mój tytulowy kwiat  rozwija się . Wstawiłam do do dużego szklanego pojemnika z wodą . Stoi na szklanych kulkach tak , żeby podstawka była sucha . Zraszam ją mgiełką kilka razy dziennie . Po obudzeniu się biegnę zobaczyc co się z nim dzieje . I dzisiaj zobaczyłam ........... rozwinął sie pąk kwiatowy . Zaczyna wyglądać  jak na zdjęciu powyżej . Piękna ozdoba . W domu kupię szklaną przezroczystą wazę i ustawię ją na różowych kulkach , które juz tutaj kupiłam. Będzie cudnie wyglądała .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się