Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do Małżeństwa
Miejscowość:  57539 Bitzen 
Wynagrodzenie: 1500,- EUR netto + zwrot kosztów dojazdu 
Termin: od 10.07.2017

Oferta nr  128 

form.png

 

O PODOPIECZNYM:

Informacje o podopiecznym:

- mężczyzna, 183 cm, 87 kg, 86 lat, PG II,
- zaburzenia rytmu serca,
- demencja,
- problemy ze słuchem,

Podopieczny częściowo dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Porusza się samodzielnie. Ma sporadyczne problemy ze snem, wstaje w nocy 1 raz. Mężczyzna dostaje tabletki na sen. Do domu przychodzi także PD aby wydać leki.   

Informacje o podopiecznej:

- kobieta, 185 cm, 78 kg, 82 lata, PG II,
- demencja,

Podopieczna częściowo dobrze orientuje się w czasie i przestrzeni. Porusza się samodzielnie. Ma sporadyczne problemy ze snem, wstaje w nocy 1 raz. Kobieta pomaga podczas czynności domowych jak gotowanie, prasowanie, pranie.

OBOWIĄZKI:

Zadaniem opiekunki jest prowadzenie domu – gotowanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie. Zakupy można robić w sklepach oddalonych o 40 min. drogi pieszej.

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Opiekunka ma zapewniony własną sypialnię, łazienkę i pokój gościnny. Do dyspozycji opiekunki jest także TV i internet. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym na wsi.

WYMAGANIA:

Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim.

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

----

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...