Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzige Pflege poszukuje:

Opiekun lub opiekunka z dobrym niemieckim do seniorki / sprawdzone zlecenie numer oferty 002388

Miejscowość: 81825 Munchen!
Wynagrodzenie: 1500 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA

form.png

 

Szczegóły zlecenia

Opiekun lub opiekunka z dobrym niemieckim do seniorki / sprawdzone zlecenie
numer oferty 002388Od 17.03.2021Do ustalenia81825 Munchen!1500 € Premia Świateczna
Opiekun lub opiekunka z dobrym niemieckim do seniorki z 81825 Munchen!

Seniorka – 1932 r., ma 56 kg, 157 cm,

Podopieczna jest po udarze. Seniorka przesypia noce, otrzymuje tabletki nasenne. Podopieczną myje się 2x w tygodniu w łóżku, pomaga przy tym córka. Jest karmiona sondą i ma trudności z oddychaniem, dlatego seniorka jest podłączona do automatycznego respiratora. Podczas zmiany pampersa, alby mycia należy seniorkę troszkę podnieść. Seniorkę należy przewracać na łóżku, żeby zapobiec odleżynom.

Na zleceniu są 2 auta z automatyczną skrzynią biegów dla osób, które mają prawo jazdy. Dla opiekunki własny pokój, Internet, osobna łazienka. Dom jest bardzo czysty, zadbany.

Podopieczna mieszka w domu z córką, która nie jest do opieki. Córka robi pranie, gotuje. Obie panie lubią jeść ryby, warzywa. Jeżeli opiekun lubi coś innego, nie ma problemu, można dla siebie osobno coś ugotować. Opiekun robi zakupy, odbiera leki z apteki. Do seniorki przychodzi pielęgniarka, która mówi w języku polskim.

Seniorka raz w miesiącu przebywa w szpitalu przez tydzień, należy ją odwiedzić sporadycznie. Ponadto opiekun ma 2h wolnego w ciągu dnia.Opis opiekuna:

Seniorka nie je nic, jest karmiona przez sondę. Seniorka jest leżąca, ale stoi na nogach. Seniorkę podnosi się razem z córką. Opiekuna sama nie musi dźwigać podopiecznej. Pani jest niezwykle sympatyczna, niezwykle miła. Jest lift schodowy na miejscu. Na zleceniu jest dużo wolnego czasu, ale trzeba cały czas być przy seniorce, bo ona się boi. Jak córka jedzie na zakupy, to cały czas trzeba być przy podopiecznej. Jest polska telewizja. 2 razy w tygodniu przychodzi terapeutka, która również pomaga przy podnoszeniu. Jest atmosfera domowa, jest bardzo bardzo przyjemnie. Pracy jest niewiele, córka sama robi zakupy. Głównie jada się tu ryby, warzywa. To jest super miejsce. Tu jest przepięknie, dużo zieleni, dla osób lubiących spokój idealnie. Jak w sanatorium, niesamowita cisza, spokój. Opiekunka sama sobie uzgadnia prace, obowiązki. Nie ma nacisku i narzucenia ze strony rodziny. Są wspaniali sąsiedzi. Za wstawanie w nocy jest dodatkowo płacone. Przychodzi sprzątaczka. Wstaje się ok. 7:30. Podopieczna chętnie ogląda TV, śpi do godz. 11. W dzień opiekunka może się przespać, bo seniorka też wtedy śpi. Bardzo dużo wolnego czasu w dzień. Jednak nie można wyjść np. na zwiedzanie miasta, bo trzeba być cały czas przy seniorce., trzeba jej towarzyszyć.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych nie jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie/-paląceNasza oferta:- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Obowiązki

Standardowe obowiazki pielęgnacyjne i domowe

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych nie jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie/-palące

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

+48 664-450-845, +48 664-450-905
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...