Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pani w Rösrath od 30.04.2021, stawka 1550€

Wynagrodzenie: 1550 euro
Miejscowość: Rösrath
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Podopieczna mieszka sama. Ma problemy z poruszaniem się, nie wymaga transferu pełnego jedynie małego wsparcia aby wstać lub usiąść, porusza się przy balkoniku lub idzie sama trzymając się mebli, na zewnątrz dalsze spacery na wózku inwalidzkim. Ma jaskrę oraz zaćmę, opiekunka powinna dbać o podawanie tabletek, zakraplać oczy i na noc smarować oczy maścią. Podopieczna jest przygłucha, należy do niej mówić głośno i wyraźnie Nie brakuje jej orientacji, jedynie czasami nie orientuje się w czasie. Nie cierpi na demencje, bywa że czegoś zapomni ale to nie demencja.

Dom z ogródkiem, w domu jest też osobny pokój dla córki podopiecznej, która przyjeżdża w odwiedziny. Dla opiekunki własna łazienka. Sklep około 10 minut pieszo.

Obowiązki

Gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.

Wymagania

Język niemiecki: biegły

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...