Skocz do zawartości

?‍?SYMPATYCZNA MOBILNA SENIORKA Z MALOWNICZEJ ?OKOLICY BONN 1400EURO netto m-c + 150EURO netto premii Wielkanocnej?? ZWRACAMY KOSZTY TESTÓW NA COVID‼ Aplikuj teraz ?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

?‍?SYMPATYCZNA MOBILNA SENIORKA Z MALOWNICZEJ ?OKOLICY BONN 1400EURO netto m-c + 150EURO netto premii Wielkanocnej?? ZWRACAMY KOSZTY TESTÓW NA COVID‼ Aplikuj teraz ?
Numer oferty: 6561

Planowany termin wyjazdu: 13.03.21
Lokalizacja: Bonn
Wymagana znajomość języka: komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400EURO netto za m-c + 150EURO netto premii Wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Sympatyczna Seniorka z poczuciem humoru poszukuje opieki w czynnościach pielęgnacyjnych oraz towarzystwa do rozmów oraz gier planszowych. Jest osobą mobilną, porusza się z laską. Pani zamieszkuje w malowniczej miejscowości Boon w domku jednorodzinnym. W pobliżu sklepy oraz punkty handlowo- usługowe. Z racji wieku Seniorka posiada problemy ze wzrokiem. Bardzo dobrze czuje się w zaciszu własnego domu.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Dla Opiekunki bardzo komfortowe warunki zamieszkania, pokój dobrze wyposażony z dostępem do Internetu, TV oraz własną łazienką.
pokój jest w domu jednorodzinnym

Wymagania:

JEZYK NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...