Skocz do zawartości

ŚWIETNA OFERTA U PRZYJAZNEGO SENIORA ? ‼1400EURO netto + 150EURO premii Wielkanocnej??Zwracamy koszty TESTU NA COVID ‼ Nie zwlekaj czekamy właśnie na Ciebie?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

ŚWIETNA OFERTA U PRZYJAZNEGO SENIORA ? ‼1400EURO netto + 150EURO premii Wielkanocnej??Zwracamy koszty TESTU NA COVID ‼ Nie zwlekaj czekamy właśnie na Ciebie?
Numer oferty: 6559

Planowany termin wyjazdu: 21.03.21
Lokalizacja: okolice Kolonii
Wymagana znajomość języka: komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400EURO netto za m-c + 150EURO netto premii Wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Bardzo miły samotny Senior o spokojnym usposobieniu potrzebuje wsparcia w życiu codziennym. Pojawiają się zaburzenia mowy jednak Pan nie ma problemu z rozumieniem i mimo wszystko jest komunikatywny. Mobilność z pomocą wózka inwalidzkiego. Potrzebuje wsparcia w dbałości o higienę ciała, jest kulturalną osobą, lubiącą spacery i dobre towarzystwo. Seniora odwiedza fizjoterapeuta oraz logopeda. Spokojne zlecenie, w okolicy Kolonii, w ładnym, przestronnym domu jednorodzinnym.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała
Wymagana pomoc w toalecie

Warunki zakwaterowania:

Dla Opiekunki w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Opiekunem może być mężczyzna

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...