Skocz do zawartości

Towarzyska, mobilna,miła Seniorka z okolic Frankfurtu nad Menem ?‍?! 1400 EURO netto + 150 EURO netto premii wielkanocnej od 22.03 ??! Fizjoterapeuta, pomoc Pflegedienst ! Aplikuj - zwracamy koszty testu na COVID ! ??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Towarzyska, mobilna,miła Seniorka z okolic Frankfurtu nad Menem ?‍?! 1400 EURO netto + 150 EURO netto premii wielkanocnej od 22.03 ??! Fizjoterapeuta, pomoc Pflegedienst ! Aplikuj - zwracamy koszty testu na COVID ! ??
Numer oferty: 6554

Planowany termin wyjazdu: 22.03.2021
Lokalizacja: okolice Frankfurtu nad Menem
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400,00EURO netto za 1 m-c + 150 EURO premii wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje sympatyczna Seniorka , chętnie angażująca się w drobne prace domowe, mieszkająca w okolicach Frankfurtu osiedle domków jednorodzinnych. Podopieczna bywa zapominalska, szybko nawiązuje kontakty. Lubi spacery gry planszowe, czytanie i towarzystwo drugiej osoby. Wymaga wsparcia w czynnościach pielęgnacyjnych. Spacery z pomocą wózka inwalidzkiego.
3 razy w tygodniu wykonuje ćwiczenia z fizjoterapeutą,na miejsce przychodzi też Pflegedienst, który pomaga przy higienie ciała.

Dla Opiekunki pokój z dostępem do Internetu i polską telewizją.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

pokój z dostępem do Internetu i polską telewizją

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece osób starszych na terenie Polski, Włoch lub Niemiec

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...