Skocz do zawartości

Kulturalny, miły Senior, spokojna, cicha okolica domów jednorodzinych w pobliżu Monachium ?! 1400,00EURO netto za 1 m-c + 150 EURO premii wielkanocnej ?zwracamy koszty testów na COVID!


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Kulturalny, miły Senior, spokojna, cicha okolica domów jednorodzinych w pobliżu Monachium ?! 1400,00EURO netto za 1 m-c + 150 EURO premii wielkanocnej ?zwracamy koszty testów na COVID!
Numer oferty: 6546

Planowany termin wyjazdu: 09.03.2021
Lokalizacja: okolice München
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400,00EURO netto za 1 m-c + 150 EURO premii wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Kulturalny, miły Senior wymaga wsparcia i opieki w życiu codziennym. Nadal porusza się za pomocą rollatora, na dłuższe spacery potrzebuje wózka inwalidzkiego. W zakupach chętnie pomaga rodzina Podopiecznego. Spokojnie przesypia noce, jest bardzo kontaktową osobą , chętnie rozmawia i gra w gry planszowe typu chińczyk, halma.

Dla Opiekunki przestronny, kompletnie wyposażony pokój z dostępem do Internetu , osobną łazienką w ładnej, spokojnej okolicy Monachium.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

przestronny, kompletnie wyposażony pokój z dostępem do Internetu , osobną łazienką

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece osób starszych na terenie Polski lub Niemiec

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...