Skocz do zawartości

Mobilna Seniorka z poczuciem humoru z Bonn ! od 19.03 , 1500 EURO netto + 150 EURO netto premii wielkanocnej ! Auto na miejscu, blisko sklepy ! Nie przegap, aplikuj ! Zwracamy koszty testów na COVID !


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Mobilna Seniorka z poczuciem humoru z Bonn ! od 19.03 , 1500 EURO netto + 150 EURO netto premii wielkanocnej ! Auto na miejscu, blisko sklepy ! Nie przegap, aplikuj ! Zwracamy koszty testów na COVID !
Numer oferty: 6551

Planowany termin wyjazdu: 19.03.2021
Lokalizacja: Bonn
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1500,00EURO netto za 1 m-c + 150 EURO premii wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Mobilna, sympatyczna, wesoła Seniorka z Bonn. Pani samodzielnie wykonuje higienę ciała, lubi śpiewać, czytać książki , oglądać stare fotografie. Lubi przebywać na świeżym powietrzu. Wymaga jedynie lekkiego wsparcia w życiu codziennym. Bliskie sąsiedztwo sklepów i punktów handlowo-usługowych. Raz w tygodniu przychodzi również Home Instead. Dodatkowym atutem jest dostępność auta, którym można dojechać na zakupy.

Dla Opiekunki w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów

Warunki zakwaterowania:

w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece osób starszych na terenie Niemiec lub Polski

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...