Skocz do zawartości
Reklama:

Gość Karola63

Kiedy u nas będą takie stawki jak w De?

Rekomendowane posty

erika    856
2 godziny temu, Gość beata napisał:

Stawki nie są może aż tak niskie, zmieniają się cały czas, ale jednak nie można jeszcze porównywać. Jednak jak jak jadę z medipe to wiem, że zarobek będzie jednak większy, a mając dzieci na studiach każdy grosz dla mnie na wagę złota

:hahaha:a po co ta reklama:hahaha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    1063
1 minutę temu, erika napisał:

Ale chociaż zgrabnie napisane ha ha jak byłam dzisiaj w sklepie to też sobie tak pomyślałam pracuje jako opiekunka w de stać mnie ha ha nazwy firmy nie podam bo to nikomu nie potrzebne ha ha

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga
14 godzin temu, erika napisał:

Dobre firmy trzeba reklamować :hahaha: . To ja zareklamuje swoją . Firma " Jak sobie pościelisz, tak sie wyspisz" wypłata na czas . Reszta do uzgodnienia . Polecam .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
granny    2

odpowiadając na pytanie zawarte w temacie watku- nigdy. Nigdy nie będzie w pl takich stawek jak w Niemczech... i to dotyczy nie tylko pracy opiekunek

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ankka    20

Ja myślę ,że jak zostaną zmniejszone podatki i koszty pracy to stawki wzrosną wtedy ludziom zostanie więcej w kieszeni.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Betty    547
12 godzin temu, ankka napisał:

Ja myślę ,że jak zostaną zmniejszone podatki i koszty pracy to stawki wzrosną wtedy ludziom zostanie więcej w kieszeni.

oj taka naiwna to ja bym nie byla... o ile te stawki moga wzrosnąć? o 10% ? i co to da? tyle co nic.... one by musialy o 200-300 % wzrosnac to mozna je wtedy zaczac porownywac z tymi w innych krajach

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ankka    20
O 11.09.2017 at 11:21, Betty napisał:

oj taka naiwna to ja bym nie byla... o ile te stawki moga wzrosnąć? o 10% ? i co to da? tyle co nic.... one by musialy o 200-300 % wzrosnac to mozna je wtedy zaczac porownywac z tymi w innych krajach

To niestety smutna prawda, ale mam nadzieję, że będzie się to stopniowo zmieniać.

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się