Skocz do zawartości

Kiedy u nas będą takie stawki jak w De?


Gość Karola63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość beata napisał:

Stawki nie są może aż tak niskie, zmieniają się cały czas, ale jednak nie można jeszcze porównywać. Jednak jak jak jadę z medipe to wiem, że zarobek będzie jednak większy, a mając dzieci na studiach każdy grosz dla mnie na wagę złota

:hahaha:a po co ta reklama:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ankka napisał:

Ja myślę ,że jak zostaną zmniejszone podatki i koszty pracy to stawki wzrosną wtedy ludziom zostanie więcej w kieszeni.

oj taka naiwna to ja bym nie byla... o ile te stawki moga wzrosnąć? o 10% ? i co to da? tyle co nic.... one by musialy o 200-300 % wzrosnac to mozna je wtedy zaczac porownywac z tymi w innych krajach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.09.2017 at 11:21, Betty napisał:

oj taka naiwna to ja bym nie byla... o ile te stawki moga wzrosnąć? o 10% ? i co to da? tyle co nic.... one by musialy o 200-300 % wzrosnac to mozna je wtedy zaczac porownywac z tymi w innych krajach

To niestety smutna prawda, ale mam nadzieję, że będzie się to stopniowo zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...