Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Gość Gabi

Zdążyć przed odleżynami...

Recommended Posts

erika    701
3 minuty temu, Marzena napisał:

dziekuje erica :)....krem z nagietka fakt super specyfik najprostszy jaki moze byc hahahaha...kurde a ja sie zastanawialam jak sie pozbyc tego co mi na buzi wyskoczylo takie jakies pofaldowane hahahaha

sorki..erika....to byl zart ale chcialam nas oderwac troche od rzeczywistosci.....buziaki

Super!! Uparzyłam się żelezkiem i szybko krem nagietka :) nie było bąbla haha  za długo na słońcu leżałam  krem nagietka   .. nie rozstaje sie z kremem .Buziaczki Marzenko i:serce: Ci przesyłam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Marzena    29
2 minuty temu, erika napisał:

Super!! Uparzyłam się żelezkiem i szybko krem nagietka :) nie było bąbla haha  za długo na słońcu leżałam  krem nagietka   .. nie rozstaje sie z kremem .Buziaczki Marzenko i:serce: Ci przesyłam

:serce: Tobie tez eriko......i chyba pojde za Twoja rada i jak wroce kupie co????? krem z nagietka hahahaha...bedzie nieodzownym eksponatem mojego zycia...masz racje takie proste a ile ma wlasciwosci....

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
erika    701
O 27.07.2016 at 17:29, Marzena napisał:

:serce: Tobie tez eriko......i chyba pojde za Twoja rada i jak wroce kupie co????? krem z nagietka hahahaha...bedzie nieodzownym eksponatem mojego zycia...masz racje takie proste a ile ma wlasciwosci....

Znalazłam ciekawy artykuł :http://www.pomocnedlonie.pl/opieka-i-pielegnacja/odlezyny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a.....1    449
5 godzin temu, erika napisał:

czytałem i miałem do czynienia   PDP--miał odleżyny i dziury aż do kości  a powód ,aż przykro pisać ,opiekunka miała przyjaciela i jemu poświęcała czas,gdy odjeżdzałem było już o niebo lepiej.Moim zdaniem ,szło to pogodzić i to ,ale o PDP  zapomniała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maryla00    2

Mam w rodzinie osobę ,która ma odleżyny od kilku lat i się leczą. Nawet próbowali jakiś robali co wyjadają martwe części ciała. A wszystko zrobiło się w szpitalu bo nie chciało się przekładać a rodzinie nie pozwolili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maria Jolanta    200

Odleżyny są różne a od tego zależy co należy zastosować. Poszukaj albo po prostu zapytaj w aptece ale musisz wiedzieć jakie to są odleżyny, czy jest infekcja, wysięk czy są suche.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się