Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Rekomendowane posty

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

anna###957    1
1 minutę temu, Jolanta Wawrzyczek napisał:

Mam pytanie czy ktoras z opiekunek slyszala moze o firmie Efekt 

Widziałam na czarnej liście bo podobno płacą nie tak jak należy, czyli z poślizgiem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    584
18 godzin temu, anna###957 napisał:

Witam na forum .Jestem opiekunką a na forum jestem nowa pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących w opiece.:d

Witaj :) miło,że do nas dołączyłaś:serce:

6 godzin temu, Jolanta Wawrzyczek napisał:

Ja widziałam mnóstwo ich ofert u nas na forum .ale jak [email protected]###957 napisała,że firma nie wypłaca wynagrodzenia w terminie to bede tą firmę omijać szerokim łukiem:d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jolantapl.    584
7 godzin temu, Jolanta Wawrzyczek napisał:

O agencjach pisz w temacie jaka agencja pracy? albo warto sie przygladac różnym agencją wtedy więcej osób czyta:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2286

A może ktoś pracował tam ,,sam na sobie coś ciekawego przeżył,,bo ze słyszenia to różnie się kończy,,jest tutaj jedna dziewczyna na forum,co tam pracowała ,może coś napisze,,sama od siebie,,by było najlepiej,,,albo ktoś inny ,,domyślać się możemy dużo,,a w internecie nic nie znalazłaś Jolanta? o tej firmie,,są ze Strzelec Krajeńskich,,chyba tak kojarzę tą agencję,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DanutaJL    0

Witam :) Agencja pracy Efekt ze strzelec Krajeńskich to firma zatrudniająca na podstawie umowy zlecenie niestety nie na podstawie umowy o pracę (2 dni urlopu nie obowiązują , wiec nie są nam opłacane). Są firmą która ma podpisany kontrakt z agencją niemiecką. Wypłacają pieniądze do 15 każdego następnego miesiąca, czyli dość długo. Nie pobierają niby opłat za załatwienie pracy. Panie z biura miłe, lecz nie wiem na ten moment jak jest z kontaktem w Niemczech. Jesteśmy zatrudnione u nich jako pomoc domowa, lecz nasze obowiązki to także opieka nad podopiecznym oraz np. ich psem (tutaj nie ma dodatku za opiekę nad psem 50 euro jak jest to w innych firmach w których pracowałam).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się