Skocz do zawartości
Reklama:

Rekomendowane posty

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Ala    0

Jestem aktualnie na zleceniu z tej firmy. Akurat   firma ta współpracuje z moją firmą , więc nie łamię zakazu konkurencji. Miałam   wolny czas i moja firma szybko coś dla mnie znalazła.  Przemiłe koordynatorki .Jedna mówiąca po polsku (Polka). Dzwonią , pytają   czy mam jakieś problemy. W razie czego mam dzwonić.  Jak będzie z wypłatą czas pokaże, ale jeśli to moja firma poleca to na pewno  będzie  zaraz po pierwszym .  Czas pokaże. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maria56    0

Każdy martwi sie tylko o wypłatę,a co z zusem,od jakiej kwoty odprowadzają składki?dla mnie to jest ważne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Majka    17

Witam serdecznie

Jestem w trakcie wyboru agencji pracy. Chciałabym poznać opinie na temat agencji: Pflegehelden, Gervita oraz Opieka dla Seniora. Czy ktoś wyjeżdżał z tymi firmami? Z góry dziękuję za wszelkie informacje :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się