Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

pracowałam tutaj i polecam - stawki konkurencyjne, praca bezpieczna, w razie potrzeb ciągły kontakt z Paniami  z dzialu rekrutacji,i co najważniejsze - terminowa wypłata :d

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzykrotnie wyjeżdżałam z tej firmy. Wypłaty terminowe tak, z proponowanych stawek byłam zadowolona, minusem jest że opłacają podróż tylko w jedną stronę. Powrót owszem załatwiają , ale lepiej organizować powrót sobie samemu . Z moich obliczeń wynika, że za dużo za organizację powrotu potrącają ( 80 Euro ).

Moja rekruterka jest kompetentna, sympatyczna i  potrafi podtrzymać na duchu i ew. dowartościować. Niestety odprowadzają bardzo niskie stawki do ZUS. Poza tymn agencja jak agencja, ale raczej wiarygodna.

Edytowane przez MMM
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie jeszcze wyjazdów z AG Autumn-Care to ogromnym plusem jest to ,że umowa napisana jest bardzo czytelnie, a co najważniejsze ostatnie dwie umowy miałam napisane z lewej po polsku, z prawej to samo po niemiecku. Ułatwiło mi to bardzo komunikację z podopiecznymi w sprawie wymiaru czasu mojej pracy. Oprócz tego miałam gwarancję ,że taką samą umowę otrzymała rodzina i muszą mnie godnie traktować,a nie jak najemną służącą do dyspozycji 24 h na dobę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się