Skocz do zawartości
Reklama:

Rekomendowane posty

Reklama:

Witam. Pracuje w firmie Probetreeung (z siedzibą w Olsztynie) jako opiekunka w Niemczech. Szukam kontaktów z koleżankami po fachu. Zajrzałam Tu, bo sądziłam, że moja firma ma coś ciekawego na swoim profilu. niestety na razie pusto Tu jest. Być może moja aktywność zmobilizuje osoby odpowiadające za swój image w firmie, zaangażują się i poświęcą trochę czasu, aby uzupełnić swój profil.

W dobie internetu należy korzystać z różnych możliwości jakie on nam oferuje. 

To może ja wystawię pierwsza laurkę tej firmie: wypłata pieniążków na czas, składki wszystkie są odprowadzane, kontakt z firmą - na bieżąco. Koordynator bez zarzutu, pomaga. Logistyka wymiany z zmienniczką bdb.

Obecnie kończę drugi wyjazd z Tą firmą i mam nadzieję, że będę dalej z nią współpracować. 

Pozdrawiam Ewa Adamkiewicz  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 2.12.2017 at 08:09, reginsia napisał:

Witam. Pracuje w firmie Probetreeung (z siedzibą w Olsztynie) jako opiekunka w Niemczech. Szukam kontaktów z koleżankami po fachu. Zajrzałam Tu, bo sądziłam, że moja firma ma coś ciekawego na swoim profilu. niestety na razie pusto Tu jest. Być może moja aktywność zmobilizuje osoby odpowiadające za swój image w firmie, zaangażują się i poświęcą trochę czasu, aby uzupełnić swój profil.

W dobie internetu należy korzystać z różnych możliwości jakie on nam oferuje. 

To może ja wystawię pierwsza laurkę tej firmie: wypłata pieniążków na czas, składki wszystkie są odprowadzane, kontakt z firmą - na bieżąco. Koordynator bez zarzutu, pomaga. Logistyka wymiany z zmienniczką bdb.

Obecnie kończę drugi wyjazd z Tą firmą i mam nadzieję, że będę dalej z nią współpracować. 

Pozdrawiam Ewa Adamkiewicz  

Może ktoś, coś? 

Pracuję w fajnym domu. Podopieczny ,,ułożony'' czyli nie sprawia żadnych kłopotów :) i rodzina wporzo. A ja wracam do domku i w tę niedzielę wyjeżdżam Sindbadem. Zrobię sobie przerwę do 1 marca ;) Pozdrawiam Was, gdziekolwiek jesteście. Wesołych Świąta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się