Skocz do zawartości

Jaki samochód dla kobiety ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 16.03.2009 at 18:13, tamcia napisał:

Jestem młodą osobą, dość aktywną. Noszę się z zamiarem kupna dla siebie samochodu tylko zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać i jaki model mam wybrać. Jest tyle ofert, że naprawdę zupełnie nie wiem jak sobie z tym wyborem poradzić. Czy mam się kierować tylko ceną czy wyglądem ;) a może jednym i drugim? Jaka marka najlepsza będzie dla mnie ? Samochód sportowy czy jakiś inny ? Chcę by służył mi nie tylko w drodze do pracy ale także w dalszych wycieczkach poza miasto z moim psem. Poradzicie mi coś ? Będę bardzo ale to bardzo wdzięczna :)

pozdrawiam

To  zależy  ile  masz  kasy i czy boisz  się  złodzieji.Ja miałam  Skodę  Fabię i na  dokładkę  złotą.Nie polecam  ani marki  ani koloru.TYLKo  kłopoty.Potem  kupiłam Aweo śliczny i polecam.Nie psuje się.Kupiłam  używany 2 latka  miał i kolor  piękny i tani.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, XXMartynaXX napisał:

To  zależy  ile  masz  kasy i czy boisz  się  złodzieji.Ja miałam  Skodę  Fabię i na  dokładkę  złotą.Nie polecam  ani marki  ani koloru.TYLKo  kłopoty.Potem  kupiłam Aweo śliczny i polecam.Nie psuje się.Kupiłam  używany 2 latka  miał i kolor  piękny i tani.Polecam.

Ja dawno temu miałam Fabie....noweczke...zrobiłam nią 250 000 km bezawaryjnie. Musiałaś mieć jakas felerną. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

Jak ktoś mieszka w Radomiu to tak :szydera:

Te gościu " spod " Radomia ,poszukuję takiej jednej profesurki " z marginesu " ,ckni mnie się za nią .Może masz w tym aucie jakie cb- radio?..To nadaj list gończy ... polecony .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faceci inaczej patrza na samochody,kobiety wybierając markę samochodu mówią,czerwony :szydera:może nie warto kupować czegoś co się podoba a coś co jest tanie i praktyczne.Każdy sam to musi ocenić czy chce mieć samochód marzeń czy coś czym bedzie tylko się przemieszczał.

Dziś co również mogą ukraść i to nawet chętniej niż Mazdę.Dziś Volvo v60.

223529-new-volvo-v60-int-912d35e.jpg

z23055476IE,Nowe-Volvo-V60-2018.jpg

Ivanilia 40 to auto trzeba trzymać w schronie :dZapierdzielą z ulicy jak nic :d

Prezentuję tu model kombi bo praktyczny dla opiekunki wracającej z De,targajacą proszki,chemię,słodycze,opony,szmaty,praktyczne nic itd.

Volvo firma znana i uznana na rynkach światoeych.Produkująca samochody bezpieczne.

Później więcej o tej marce auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wolałabym XC60...no ale ja miłośniczka 4x4 jestem...:$ Ale zakupy też bym pomieściła...po dach...:szydera:image.png.38e69f5edd01f35ad2c8bb4c243955b8.png

Dla mnie w CX60 za dużo elektroniki. Jeżdziłam na jednej szteli takim helikopterem i zachwycona nie byłam. Najlpiej mi się jeżdzi jak się wajchą namacham.:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Dla mnie w CX60 za dużo elektroniki. Jeżdziłam na jednej szteli takim helikopterem i zachwycona nie byłam. Najlpiej mi się jeżdzi jak się wajchą namacham.:haha:

Szczerze mówiąc ja też wolę wajchę...:d Ale kształt mi się podoba...no taki zgrabny jest...Jak mój Niuniek umrze, to znowu kupię SUVa...jakiego...nie wiem. Ale 4x4 mieć musi i basta...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy jednak do modelu S60. Czyli auta produkowanego od 2000 - 2010

Model należący do klasy średniej (segment D), zaliczany przy tym do prestiżowej grupy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2000 roku. S60 jest następcą Volvo S70. Pierwszą generację auta zbudowano na płycie podłogowej Volvo P2 wykorzystywanej również w modelach S80 i XC90. Projektantem nadwozia S60 był Brytyjczyk Peter Horbury. W 2005 roku model został poddany modernizacji. W 2010 zaprezentowano S60 drugiej generacji korzystający z rozwiązań stylistycznych prototypów S60 Concept i XC60 Concept. Model zbudowano na tej samej płycie podłogowej, co produkcyjną wersję XC60.

Jest to auto dla opiekunki :d po złożeniu siedzeń to mała półciężarówka :d

Zalety to : Karoseria,silnik,grzanie i wentylacja.Duża pojemność 

Wady : koszty utrzymania,widoczność

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...