Skocz do zawartości
Reklama:

Gość mąż

Czy wierzycie wróżkom?

Rekomendowane posty

Gość Nika   
Gość Nika

Wróżbiarstwo i Magia : Lepiej unikać wróżek. Tu proszę film " Nawrócona wiedźma - świadectwo "

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Dagmarajuszczenko   
Gość Dagmarajuszczenko

Nie wiem czy wierze czy nie wierze,raz mialam wrozke u takiej wrozki co ma ksywe zinaida,namiar dostalam od kolezanki,mieszkam w irlandii i to byla wrozba na email taka opisowa obszerna z odpowiedziami na pytania,jaki zadalam.Powiem szczerze,ze sceptycznie podeszlam do tego,jednak nie moge zarzucic wrozce niczego,bo na kazde pytanie odpowiedziala wiarygodnie trafnie,w uczuciach mi sie juz cos sprawdza po 3 miechach ,tez na dopytania odpowiedziala,cierpliwa jest i mila,polecam raczej uwazam,ze sprobowac warto i sie przekonac.meila mozna znalezc gdzies tam w sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Balbina s   
Gość Balbina s

Ej,ale ja też sobie czasem wróże i to na dystans i też już za pierwszym razem wrózka opisała moje życie ,związek głownie takim jaki jest naprawdę:) nie wiem na czym to polega,wróżka zinaida np też przepowiedziała narodziny dziecka(nie bylo w planach ,mam 43 lata :) cieszę się mega rzecz jasna ,syn ma 19 lat:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marianek    52
O 7.03.2017 at 18:56, Gość Dagmarajuszczenko napisał:

Nie wiem czy wierze czy nie wierze,raz mialam wrozke u takiej wrozki co ma ksywe zinaida,namiar dostalam od kolezanki,mieszkam w irlandii i to byla wrozba na email taka opisowa obszerna z odpowiedziami na pytania,jaki zadalam

Uwierzę każdej wróżce która wywróży mi łatwą sztelę za 400€ tygodniowo! :d Oczywiście bez agentury...:p

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga
19 godzin temu, Gość Balbina s napisał:

Ej,ale ja też sobie czasem wróże i to na dystans i też już za pierwszym razem wrózka opisała moje życie ,związek głownie takim jaki jest naprawdę:) nie wiem na czym to polega,wróżka zinaida np też przepowiedziała narodziny dziecka(nie bylo w planach ,mam 43 lata :) cieszę się mega rzecz jasna ,syn ma 19 lat:)

Ja zawsze z wszystkich  wróżb , jedna stosuję " na dwoje babka wróżyła" . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się