Skocz do zawartości

co sadzicie o lumpexach????????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie jest takie,że nie keżdego stać na orginalne ubrania i jest zmuszony ubierać sie w używanej odzieży ale ja na przykład lubię tam zajrzeć raz na jakiś czas bo zdarzaja sie tam ubrania markowe i niepowtarzalne .Wiem , że jak pójde na impreze to nie będę ubrana w to samo co koleżanka :grin: A jakie jest Wasze zdanie?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

hurma1988, kiedyś uważałem lumpeksy za coś gorszego, złego, poniżającego, ale zmieniłem zdanie. To żaden wstyd. Mój kolega, artysta ubiera się tylko w lumpeksach i wtedy zrozumiałem, że nie ważne jak kto się ubiera i gdzie, ale kim jest i co sobą reprezentują. Tyle pustej młodzieży chodzi w nowych markowych ciuchach, ale nie o tu przecież chodzi. Zresztą oni dostają pieniędzy na tacy od rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię kupować w lumpeksach - bo mnie stać na zakupy w tym sklepie., bo trafiam rzeczy markowe, niepowtarzalne , dobre jakościowo.. I nie muszę nosić do zdarcia się jeśli coś mi się nie spodoba po jakimś czasie .. Całe szczęście , ze istnieją .. bo czasami jak mówila moja mama chodzilibyśmy z golymi tylkami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stać mnie na markowa nowa odzież ale kupuje w lumpeksach wiekszosc ubrań dla siebie i zona również tam kupuje za zaoszczędzone pieniądze mogę wyjechać na 2 tygodnie na wczasy czy to w Polsce czy za granice robie już tak kilka ładnych lat znajomi się zastanawiają skąd mam na markowe ciuchy i wojaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to fajne, że ludzie tutaj nie wstydzą się do tego przyznać! W naszym społeczeństwie przyjęło się, że lumexy są dla biedaków. Najgorsze jest to, że to opinia naszej młodzieży. tej samej, która jeszcze nie zarabia a chodzi ubrana jak na wybiegu - Krzyśku, masz rację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym społeczeństwie przyjęło się, że lumexy są dla biedaków. Najgorsze jest to, że to opinia naszej młodzieży. tej samej, która jeszcze nie zarabia a chodzi ubrana jak na wybiegu

Bo wlasnie tym mlodym, ktorzy wszystko dostaja za nic, najlatwiej jest mowic cos takiego. Bo to nie oni musza sie martwic o oplacanie rachunkow, kupowanie jedzenia i myslenie jak tu przezyc.

Kiedys ubieralam sie w lumpeksach caly czas, bo niestety nie bylo mnie stac na jakies drozsze markowe ciuchy. Kiedy polepszyla mi sie sytuacja dzieki wyjazdowi, pierwsza moja mysla bylo zeby zaczac ubierac sie w oryginaly. No i wytrwalam w tym...przez jakis miesiac ;]

Bo prawda jest, ze w lumpeksach zawsze mozna trafic na jakies "perelki", niepowtarzalne, oryginalne rzeczy. Cieszy mnie jak widze, ze coraz czesciej ludzie mowia o tym otwarcie. Powoli przestajemy sie tego wstydzic, a nawet zaczynamy cenic innych za talent do wylapania jakiegos fajnego ciuszka. I to jest jak najbardziej na plus :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn zawsze wstydził się że jego mama chodzi do lumpeksu. Nie wiedział wtedy biedak że sweter który tak bardzo lubi jest z lumpeksu. Kiedy po paru latach dowiedział sie -był w szoku ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kumpel nauczyl szperac ;) :D ale to super sprawa , tylk otrzeba wiedzie gdizeczego szucac, i gdize sa jakie ceny ;) ja mam goscia u ktorgo rano o 8:30 jest po 30 osob bo otwiera nowy wor ciuchow -szkoda ze ttwdy jestem w robocie, ale szafa i tak mi sie nie zamyka wiec jakos to przezyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie że się tego nie wstydzicie :wink: kiedyś to że ktoś ubiera się w lumpeksie to był wstyd nie z tej ziemi....A może polecicie adresy jakiś fajnych lumpeksów w waszej okolicy...Ja polecam lumpeksy na pradze tanio i naprawde fajne ciuchy...pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aninamalpa

sadze ze zakupy w lumpeksie nie sa zle ,nie kazdego stac na markowe ciuszki ,dla mnie nie jest to gdzie sie ubierasz ,wazne ze masz swoja osobowosc ,jakim jestes czlowiekiem ,najwazniejsze zeby w tym wariactwie nie zatracic swojej godnosci i osobowosci :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

fajnie, ze sie do tego przyznajecie. i ja sie przyznam. tak, lubie chodzic do lumpkow. mozna tam fajne rzeczy znalezc. mam 16 lat i nie dostaje od rodzicow kasy na tacy i na zawolanie.. zawsze bylo u mnie w domu dobrze z kasa, ale ostatnio zrobilo sie troche gorzej. lecz nie to sklonilo mnie to wejscia do lumpa. duzo o nich slyszalam. kilka znajomych tam chodzilo, wiec czemu ja bym nie mogla?

gorzej jest z tym ze ktos mnie zobaczy.. mieszkam w malym miescie i wszyscy sie znaja, gadaja . ile razy chcialam to olac, nie przejmowac sie glupim gadaniem.. ale, jednak nie moge. najlepiej jest jechac do wiekszego miasta, gdzie nikt mnie nie zna i moge sobie swobodnie chodzic gdzie tylko chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Powiem szczerze,ze wstydziłam sie wejśc do lumpeksu,a co dopiero kupić i nosic potem takie rzeczy. To zmieniło sie rok temu dzięki moim dzieciom. Poszłam tam pierwszy raz po to by kupić im jakieś dresy do biegania po domu. I tak zostało. Na ulice cos nowego,a po domu ciuchy z lumpeksu. Juz nie uważam tego jako cos gorszego. Mąż faktycznie kupił sobie tam kilka markowych ciuszków. Jeśli cos jest akceptowane przez społeczeństwo jest nam łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...