Skocz do zawartości

Do internetu smartfon czy tablet?


Gość Iga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opiekunkowo powiedzcie mi czego lepiej używać do internetu. Laptop odpada, bo chcę mieć coś mniejszego w torbie a do tego już bateria nie ładuje. Mam telefon starej generacji, ale już czas na coś normalnego. Chcę w de korzystać z internetu, forum i skype do łączenia się rodziną. Co łatwiej obsłużyć i co jest wygodniejsze. Z czego korzystacie i co polecacie? Nie wyobrażam sobie braku myszki i klawiatury do pisania, ale przecież tyle dziewczyn sobie radzi i nie narzeka. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od Twojego wieku  jedno jest dobre i drugie   jednak komórka jest bardziej precyzyjna  i trzeba mieć już dobrą w prawe  by swobodnie surfować po internecie itd.Ja korzystam z laptopa i z komórki  ,mając na komórce WiFi  można też tu i tam zaglądać  Jeżeli czujesz się na siłach to smartfon a jeżeli  są niezbędne okulary itd,to tablet ,bardziej wszystko przejrzyste.To tylko moja opinia,może ktoś to inaczej widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komórkę ,tablet i laptop-tak się zaopatrzyłam, jak na wojnę ,,,ale wybieram zdecydowanie laptop bo mi jest wygodnie pisać i wygodnie mi jest wszystko oglądać łącznie z filmami itd.

Natomiast tablet mam i dokupiłam sobie futerał z klawiaturką aby w razie co szybciej pisac i muszę powiedzieć ,że super sprawa,tabletu używam często jako tłumacza ,gdy musze coś szybko przetłumaczyć itd,z tabletem mogę wszędzie latać po mieszkaniu ,z laptopem nie będę biegać ,tablet mogę mieć wszędzie i widzę i słyszę czy ktoś dzwoni na skypa itd.

Także z tabletem można wszystko:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego  napisałem  do osoby ,która zapytała o to ,...Nie wiem w jakim Ty jesteś wieku?   ,bo jednak tu trzeba troche bystrosci---prawda?  też się gubie ,bo to nie moje pokolenie kiedy były komputery ,do wszystkiego dochodzę sam ,lub pytam życzliwych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, justm napisał:

I  też zależy ile jesteś w chwili obecnej wydać

ja kupiłam tablet za 400zł i sprawuje sie super,,na dwie karty czyli telefon też mogę miec w nim,wystarczy dobrze pogrzebać na allegro i jeszcze taniej można kupic.to nie są już bardzo wygórowane ceny jak na tablet,lubię markowe dobre sprzęty ,ale na nie jednym markowym i drogim już się zawiodłam ,więc teraz nie markowe i też jestem zadowolona,a jak coś w nim szczeli to trudno,powiem ,,badziew" i miało się tak zrobić i nie będzie płaczu żadnego po nim ,tylko:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Betty napisał:

wszystko? :) wszystko to mozna z facetem... z tabletem nie probowalam :)

Betty radzę spróbować, to co tablet wyprawia to facet nawet nie ma zielonego pojęcia ,bo faceci mają tylko  jedno w głowie i Ty też ,na tą chwile głowę masz poza zasięgiem ,na razie niczego nie próbuj bo zrobi się spięcie na pięcie-hahahahha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy poważny temat, a my schodzimy na nie temat,musimy się troszku poprawić i naprawić ,ale mnie już nikt za boga nie naprawi , gdzie ja się tak rozpusciłam , nieraz slyszałam tylko ,,rozpuscilaś się jak dziadoski bicz" -ale to było kiedyś,,,teraz jestem już pożądna-hahahaha

2 minuty temu, Betty napisał:

wyposzczony facet gorszy i bardziej zły od glodnego!!!!!

nie strasz Betty:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, adamos1 napisał:

Betty jest w temacie bo mężatka  i pracuje na wygnaniu to wie coś na ten temat ha ha

dokladnie!!!!!! sama jestem czesto wyposzczona, wiec wiem jaki to ciezki zywot... oj wiem... chyba jak klerycy zaczne brom jesc garsciami :)

teraz jak to pisze to mąż jest w pracy, a moja przyjaciolka sie smieje, ze biedak pojechal żebrac u szefa o nadgodziny i to bezplatne, bo mu żona zyc nie daje taka napalona :)

Edytowane przez Betty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, adamos1 napisał:
2 minuty temu, Betty napisał:

dokladnie!!!!!! sama jestem czesto wyposzczona, wiec wiem jaki to ciezki zywot... oj wiem... chyba jak klerycy zaczne brom jesc garsciami :)

teraz jak to pisze to mąż jest w pracy, a moja przyjaciolka sie smieje, ze biedak pojechal żebrac u szefa o nadgodziny i to bezplatne, bo mu żona zyc nie daje taka napalona :)

Betty jaki brom u kleryków ,oni mają w swoich lochach laleczki a nie brom,

ładnie tak się nabijać z biedaka? nie dośc ,że biedak to jeszcze żebrak -a Betty wulkan -hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha  i znów się uśmiałem  ,samo życie  ,znacie ten humor ?  jest bal przebierańców  no  małżokowie są obdwoje na tym balu ,mąż idzie do żony ,poprosił do tańca a potem wiadomo zaczyna ją łapać tu i tam  i potem mówi do niej ..nie ma to jak świeża cielecinka (nie wiedząc ,że to jego żona. ) na drugi dzień są w łóżku a żona do niego  no co mężu nie ma  to jak świeża cielecinka   ha ha ,no się wydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy ktoś się orientuje jak najtańszym kosztem mieć internet ,jadę w końcu do Niemiec,ale nie ma tam internetu,zabieram laptop i co dalej -co kupić na miejscu i jaki to koszt?,mogę zabrać tablet,ale wolę laptop,nie wiem tylko czy do niego wchodzą te małe karty takie jak do telefonu POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ElżbietaK napisał:

Czy ktoś się orientuje jak najtańszym kosztem mieć internet ,jadę w końcu do Niemiec,ale nie ma tam internetu,zabieram laptop i co dalej -co kupić na miejscu i jaki to koszt?,mogę zabrać tablet,ale wolę laptop,nie wiem tylko czy do niego wchodzą te małe karty takie jak do telefonu POMOCY!!!

A rodzina nie ma internetu w domu? Dzisiaj jest prawie wszędzie. Zapytaj wtedy podłączysz kabel lub połączysz się w wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...to jest nowe miejsce?  zapewne tel. tam jest ,jeżeli jest domagaj się zainstalowania lub aktywowania internetu-koszt to raptem 4.99  dodadkowo do abonamentu i w tym masz rozmowy na Polske bez limitu.Rodziny nie chcą zakładać ,bo jest  2 letni  okres-umowy,ale powiedz ,że ma być aktywowany na PDP i jezeli PDP umrze rodzina nie ponosi żadnych konsekwencji.Kupowanie samemu karty też kosztuje.macie za dużo pieniędzy?

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma,pytałam.Do tej pory jak jezdziłam to zawsze był,a teraz córka się wyprowadziła i zlikwidowali internet,zmienniczki korzystały z telefonu,a ja nie mam w domu stacjonarnego,wię mi z telefonu nic,a extra dla mnie internetu zie założą,więc muszę sama coś skombinować

Adam,to też jest jakaś myśl,ja bym im nawet płaciła to 5 euro,tylko czy sie zgodzą,skoro teraz nie jest potrzebny zmienniczce,a ja jobla dostanę bez kontaktu z rodziną i oczywiście bez codziennego czytania waszych postów he,he,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ElżbietaK napisał:

nie ma,pytałam.Do tej pory jak jezdziłam to zawsze był,a teraz córka się wyprowadziła i zlikwidowali internet,zmienniczki korzystały z telefonu,a ja nie mam w domu stacjonarnego,wię mi z telefonu nic,a extra dla mnie internetu zie założą,więc muszę sama coś skombinować

Adam,to też jest jakaś myśl,ja bym im nawet płaciła to 5 euro,tylko czy sie zgodzą,skoro teraz nie jest potrzebny zmienniczce,a ja jobla dostanę bez kontaktu z rodziną i oczywiście bez codziennego czytania waszych postów he,he,

ale nie przeginaj z tymi 5-a € chyba ,że są aż tak biedni ,ale nie tylko Ty masz laptopa inne opiekunki też mają a więc po Tobie już będą miały.Wiem teraz przewaznie w Polsce mają komórki a na komórki z tej opcji nie można dzwonić tylko na stacjonarne,no to sam internet niech załatwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...