Skocz do zawartości

OPIEKUNKA DO LUKSEMBURGA NA MIESIĄC OD 10.03 / 86-LETNI PAN / OFERTA ZMIANOWA / PREMIA ZA ŚWIĘTA

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukujemy miłej, inteligentnej opiekunki do naszej stałej rodziny z Luksemburga od 10.03 na miesiąc. Po miesiącu wraca stała zmienniczka. Wymagania to dobry język niemiecki i referencje. Wszelkie szczegóły są dostępne pod numerem 52 389 11 50.

Podopieczny, 86lat, 54kg, 160cm

Miejscowość: 4060 Esch Alzette Luksemburg

Start: od  10.03 na miesiąc

Dolegliwości:

- wprowadzona sztuczna zastawka serca w listopadzie 2013

- zapalenie wsierdzia w sierpniu 2014, podopieczny został pomyślnie wyleczony

- po trzech miesiącach w szpitalu podopieczny podupadł na zdrowiu, schudł, stracił siły

- podopieczny ma zamówiony personel medyczny na telefon, personel reaguje na alarm podłączony w domu podopiecznego

- problemy ze wzrokiem i słuchem

- nosi okulary

- jest świadomy

- porusza się z pomocą opiekunki lub laski

- wchodzi po schodach z pomocą

- posiada w domu rolator

- potrzebna pomoc podczas kąpieli

- korzysta z toalety

- korzysta z wkładek higienicznych i butelki na mocz

- samodzielnie je i pije

- nie jest stosowana dieta

- nie ma problemów w zasypianiu

- może obudzić się w nocy

Podopieczny interesuje się piłką nożną.

Podopieczny po długim pobycie w szpitalu zostanie wypisany 24.10.2014 do domu. Nie może być sam i dlatego potrzebna jest pomoc. Może być uparty czasami. Bardzo chce być w domu.

Podopieczny mieszka w dużym mieście w centrum w domu jednorodzinnym. Sklep oddalony jest o 10 min drogi pieszo.

Podopieczny mieszka sam w domu.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w ubieraniu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- robienie zakupów

- pranie, prasowanie

- gotowanie

- towarzyszenie podczas wizyt lekarskich

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- zakup biletów

- internet

Fotolia_75998960_XS.jpg.f27539f48f9de0af

Odnośnik do komentarza

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png