Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Recommended Posts

Łukasz    1100

Wanilia, pozwól, że i ja Ciebie powitam w naszym gronie:) Nieraz piszemy o durnotach, ale przeważnie piszemy...na serio:hahaha: Pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Blondi   
39 minut temu, Łukasz napisał:

Wanilia, pozwól, że i ja Ciebie powitam w naszym gronie:) Nieraz piszemy o durnotach, ale przeważnie piszemy...na serio:hahaha: Pozdrawiam:)

Jakie durnoty:płacz::płacz: samożycie takie jest:rozpacz::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Wanilia napisał:

Witam, jestem opiekunką, ale na razie zawiesiłam wyjazdy, w Niemczech pracowałam 4 lata. Chciałabym nadal uczestniczyć w życiu społeczności opiekunek, tym bardziej, ze wciąż pracuję w tym zawodzie tyle, że praca ma charakter stały, Za rok mam zamiar "odwiesić" wyjazdy. Pozdrawiam wszystkim. Halina

Witaj ,mam nadzieję ,że coś nowego podpowiesz albo opowiesz :):d ,pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Łukasz napisał:

To jest przykre, że w naszej pracy durnoty to realia ;-)

Pozdrawiam nowe koleżanki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jaga8584   

Witam . Jestem Jaga od 2 lat jestem opiekunką. Teraz pracuje niedaleko Hamburga, ale kto wie czy  nie będę poszukiwać nowej pracy. Pozdrawiam serdecznie społeczność  opiekunek i opiekunów.  Miłego dnia

milutkiego_i_pelnego_wrazen_dzioneczka_0.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi   

Witaj @Jaga8584 -no weż nam tutaj  żabuńko kochana coś zagraj, bo za cicho jakoś na tym forum, Jaga ,pisz co tam się dzieje u Ciebie w tej pracy nie wesołego ,,że chcesz coś szukać,,ale nie tu pisz tylko w tych tam innych temacikach np, o stelli,,, pozdrawiam :love:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wanilia   

dziękuję pięknie za miłe powitanie, osobiście witam również wszystkie nowo przybyłe tutaj opiekunki. I dodam, że mój nick wziął sie z ogromnej miłości do wanilii/smak, zapach, wszystko co się z tym łączy.:)

Widzę, że sporo Pań pracuje całkiem niedługo, więc nasze szeregi rosną, zawód społecznie potrzebny. Kiedy pracowałam w Niemczech, marzyła mi się praca w charakterze. Pflegedienst. Zrobić swoje do 15 stej i potem mieć wolny dzień dla siebie. Nie starczyło mi odwagi, żeby spróbować. Tu, gdzie teraz jestem, właśnie taką prace wykonuję, ale ona też ma swoje cienie jak chociażby ciagły, dosyć męczący kontakt z biurem, które nie pamięta, że większość czasu spędzamy w drodze, na zatłoczonych ulicach i ciężko jest w tym momencie odebrać telefon od nich. Czasem z nostalgią wspominam to, ze nie musiałam codziennie do tej pracy dojeżdżać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam raz jeszcze i zyczę wszystkim pogodnych, miłych podopiecznych. 

O 12.07.2017 at 14:45, Maria Jolanta napisał:

@Jaga8584, ten żab to na wyposażeniu ? :hahaha: Jakiś taki wczorajszy chyba, oczko mu gdzieś zezuje. :d:d:d Na dodatek jak słyszę to z lekka fałszuje.

Kota lepiej Ci podeślę.

kociaki przesłodkie, jednak wole te mruczące niż spiewające.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stasia50   

Jako opiekunka pracuje juz 17 lat z przerwami i jak to mówią nie z jednego pieca chleb jadlam.Na jednej szteli we wloszech przepracowałam 4 (cztery)godziny i powiedziałam żegnam.Po pięciu latach przeniaslam sie do niemiec. Itak do teraz.pracowalam różnie od 2 tygodni do 10 tygodni. byłam w różnych agencjach. Najgorsza agencja która zatrudnia na wranczyzę to ANGELHAUS koło Frankfurtu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wanilia   
4 godziny temu, stanislawa kraszczynska napisał:

Jako opiekunka pracuje juz 17 lat z przerwami i jak to mówią nie z jednego pieca chleb jadlam.Na jednej szteli we wloszech przepracowałam 4 (cztery)godziny i powiedziałam żegnam.Po pięciu latach przeniaslam sie do niemiec. Itak do teraz.pracowalam różnie od 2 tygodni do 10 tygodni. byłam w różnych agencjach. Najgorsza agencja która zatrudnia na wranczyzę to ANGELHAUS koło Frankfurtu.

witaj, miło Cie poznać

czy chodzi o firmę Hausengel? czy to jakaś inna?

Fajnie poczytać, fajnie być znów w Waszym gronie, dziękuje za miłe powitanie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stasia50   

Tak to ta sama firma.Iserdeczne dzieki że ktoś to przeczytał i może ostrzeże inne opiekunki ,aby tą agencje omijały z daleka.Nie dość ,że kantóją to jeszcze ubezpieczenie każą sobie płacić-kiedyś to na dzień dobry trzeba było mieć ze sobą ponad 70E----a na zakonczenie roku rozliczenie i dochód w Polsce podać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi   

Witaj @stasia50  i o agencji o której piszesz to juz pare lat temu czytałam i slyszalam złe opinie,,ale dla nowo odwiedzających forum i dla nowych opiekunek może taka informacja się przydac,,,pozdrawiam :love:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Stasia ,ja też o nich słyszałam a nawet proponowali mi pracę ale jak chciałam najpierw umowę zobaczyć to firma się zwinęła :D, pozdrawiam Cię ciepło

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się