Skocz do zawartości
Reklama:

Gość Aga

Opiekunki w Anglii

Rekomendowane posty

Gość Aga   
Gość Aga

Poszukuję oferty w Anglii. Nie chce pracować w domu opieki, ale zamieszkać z podopiecznym. Póki co rozmawiałam z jednąfirmą (bw agencja pracy), ale są super nieuprzejmi. Ktoś-coś na temat innych firm? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Serenity    1144
18 godzin temu, Gość Aga napisał:

Poszukuję oferty w Anglii. Nie chce pracować w domu opieki, ale zamieszkać z podopiecznym. Póki co rozmawiałam z jednąfirmą (bw agencja pracy), ale są super nieuprzejmi. Ktoś-coś na temat innych firm? 

Trzeba wpisać do wyszukiwarki live-in carer i nawiązać bezpośredni kontakt z angielską firmą. . Sama też rozważałam taką opcję. Angielski musi być przyzwoity i niestety   - co mnie odstraszyło - chodziło o wyjazdy co najmniej 3 miesięczne. Ale finansowo oferty są bardzo interesujące. Życzę powodzenia !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawlos    1

Też rozważam taką opcję bo byłem już w Anglii ale jako pracownik magazynowy, niewdzięczna praca bo polska nadgorliwość odbiła się czkawką. Szefostwo zaczęło zwalniać z byle powodu i zatrudniać innych polaków na gorszych warunkach. Ale nieważne, Serenity dziękuje za info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sayonara 52    153

Dzieki Serenity!

Swietny blog pisany fajnym jezykiem.

Wczoraj caly dzien go czytalam.

Szkoda, ze autorka nie pisze wiecej.

widzialam kilka innych autorek, dzis je przejrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość maria   
Gość maria

moja znajoma wyjeżdża do pracy do Anglii za pośrednictwem agencji *usunięto* Z tego co mówiła to oferują dość dobre warunki zatrudnienia. Organizuje kompleksowo cały wyjazd za granicę. Przed wyjazdem miała dokładnie podane wszystkie niezbędne dane. Do jakiego konkretnie miasta w Anglii wyjeżdża, z jakimi schorzeniami u swojej podopiecznej może się spotkać, jaki będzie jej zakres obowiązków. Czy tylko opieka nad starszą panią czy dodatkowo sprzątanie, pranie i gotowanie. Wróciła bardzo zadowolona.

Edytowane przez Redakcja
reklama

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Serenity    1144

to powyzęj to też reklama. I jaka drętwa !

a warunki to znam - gorzej już wyjechać się nie da ani do Anglii ani do Niemiec.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się